525 Dolara RTX 3060 İyi mi?

Olması gerektiği gibi. Normalde o fiyata 3070 istiyordu ama yine de iyi. Bana da 1 tane ayarlayan olsa iyi olacak. Mining ile hiç işim yoktur.

Olması gerektiği gibi. Normalde o fiyata 3070 istiyordu ama yine de iyi. Bana da 1 tane ayarlayan olsa iyi olacak. Mining ile hiç işim yoktur.
Bayi geliş fiyatından aldığım için üstüne bayi kârını da koyarsak tahminimce stoklar düzelse bile 4500-5000'den aşağı olmayacaktır. 3070 falan bu fiyatlarda hayal sanırım artık.

Bayi geliş fiyatından aldığım için üstüne bayi kârını da koyarsak tahminimce stoklar düzelse bile 4500-5000'den aşağı olmayacaktır. 3070 falan bu fiyatlarda hayal sanırım artık.
Hayır artık Nvidia'da pahalı satıyor bence. 329$ çıkış fiyatı siz 450$+KDV diyorsunuz zaten. Bu kadar kart sıkıntısı varken satıcı 600$ verip de alır ki, zaten Türkiye'de 1000$'dan aşağı satan yok şuan 400 dolar net gelir.
Ama 4000 serisine kadar çözülmeyecek gibi görünüyor sıkıntı. Parayı seviyor Nvidia'da, rekor gelir elde ettiler zaten.

@OsurtanBiber sen hiç sorgulama al geç direkt. Aldığın kişiye de duacı ol böyle bir imkan sağladığı için. Yoksa burda hepimiz paçana yapışırız “bize de bize de” diye:)

Not: Kullanıcı adını etiketlerken farkettim gülme tuttu durduk yere🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı