53 TL Steam indirimlerinde oyun önerisi

Ortada dilencilik felan yoktu aslında. Kanıta gerek yok hocam öyle diyorsanız öyle olsun ben size güveniyorum. Steam adınızı yazarsanız ekleyeyim

Bana da hediye edebilir misin cidden 20tlm vardı Half-Life falan aldım bitti

Edebilirsen çok sevinirim ama veremezsen kısmet olsun Steam adım: Papajohnny31

Bana da hediye edebilir misin cidden 20tlm vardı Half-Life falan aldım bitti

Edebilirsen çok sevinirim ama veremezsen kısmet olsun Steam adım: Papajohnny31
Hocam gönül ister ki herkese birşeyler hediye edebilelim ama malesef zengin değilim :) Forumu çok sevdiğimden bir kişiye böyle bir jest yapmak istedim sadece bir arkadaşımıza hediye edebilecek bir imkanım vardı ona da dün gece söz verdim ve söz verdiğim gibi hediyesini gönderdim. Belki bu tür bir şey yapmak isteyen başka bir arkadaşımız da olur iyilik bulaşıcıdır inşallah siz de böyle birşeyle karşılaşırsınız

Hocam gönül ister ki herkese bir şeyler hediye edebilelim ama maalesef zengin değilim :) forumu çok sevdiğimden bir kişiye böyle bir jest yapmak istedim sadece bir arkadaşımıza hediye edebilecek bir imkanım vardı ona da dün gece söz verdim ve söz verdiğim gibi hediyesini gönderdim. Belki bu tür bir şey yapmak isteyen başka bir arkadaşımız da olur iyilik bulaşıcıdır inşallah siz de böyle bir şeyle karşılaşırsınız.

Bende param olduğunda yapacağım böyle bir şey herkes yararlansın gerçekten harika bir düşünce.

Yeni konular

Geri
Yukarı