Çözüldü 530 sürücü kurulumu sonrası sistem kendini yeniden başlatıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tcknmx

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kiev
Daha fazla  
Meslek
Yazılım ve Donanım
2021'e geçtik haliyle AMD Radeon 530 HD için 7 Ocak 2021 sürücüsünü yayınladı. Ben de kurdum ancak kurduktan sonra PC kendi kendini yeniden başlatmaya başladı, 10 dk boşta durdumu yeniden başlatıyor ve AMD arayüzüne giremiyorum :(

Çözüm
Önceki driver sürümlerinden birini kurmayı dener misiniz? Yine aynı hata olursa tekrardan silin, ardından Windows Update ekranını açıp orada sürücü için güncelleme var mı diye bakın.

Sağ olun gene de bir şekilde hallettim ben. Bu sorunu olanlar için çözümü yazayım;

WHQL sürücüler Windows ve Microsoft'un onay verdiği sürücülermiş arkadaşlar.
Ben de gidip WHQL sürücü kurdum, sorunum çözüldü. (Direkt kurduğum anda düzeldi)
Önceki driver sürümlerinden birini kurmayı dener misiniz? Yine aynı hata olursa tekrardan silin, ardından Windows Update ekranını açıp orada sürücü için güncelleme var mı diye bakın.

Sağ olun gene de bir şekilde hallettim ben. Bu sorunu olanlar için çözümü yazayım;

WHQL sürücüler Windows ve Microsoft'un onay verdiği sürücülermiş arkadaşlar.
Ben de gidip WHQL sürücü kurdum, sorunum çözüldü. (Direkt kurduğum anda düzeldi)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı