5300 takipçili Instagram sayfası büyür mü?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
5300 takipçili araba sayfam var. Yurt dışı ile Türkiye araba fiyatlarını karşılaştırıyorum. Her gönderime 300 beğeni satın alıyorum. Sizce daha büyür mü? En az 20-30 bin takipçiye ulaşmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
5300 takipçili araba sayfam var. Yurt dışı ile Türkiye araba fiyatlarını karşılaştırıyorum. Her gönderime 300 beğeni satın alıyorum. Sizce daha büyür mü? En az 20-30 bin takipçiye ulaşmak istiyorum.

Hocam devam edin, eski fiyatları da bulun biraz. Araç seven birisi olarak çok severim bu tarz sayfaları. Eski fiyatları da koysanız iyi olur şayet ben gördükce kendimden geçiyorum. Lamborghini gallardo 500.000 miş zamanında. Şu hayretle baktığımız tüm araçlar taş çatlasın 150.000 TL civarındaymış. Detaylı araştırırsanız çok güzel içerik çıkarabilirsiniz başarılarınız daim olsun hocam.

Benimde tarihi mizah sayfam var ve oradan birkaç şey öğrendim. Mutlaka etiket kısmına keşfet, keşfetteyiz, keşfetteyim vb. yazarsan daha çok kişi keşfetten görüyor. Bir de illaki ufak tefek reklamlar vermelisin. Vermezsen de büyür ama yavaş büyür.

Hocam devam edin, eski fiyatları da bulun biraz. Araç seven birisi olarak çok severim bu tarz sayfaları. Eski fiyatları da koysanız iyi olur şayet ben gördükce kendimden geçiyorum. Lamborghini gallardo 500.000 miş zamanında. Şu hayretle baktığımız tüm araçlar taş çatlasın 150.000 TL civarındaymış. Detaylı araştırırsanız çok güzel içerik çıkarabilirsiniz başarılarınız daim olsun hocam.
Örnek böyle hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220423-230747_Instagram.jpg
    Screenshot_20220423-230747_Instagram.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 56
Hocam 75 bin takipçisi olan bir sayfaya reklam verdirdim 50 TL'ye(ucuz bu arada bana göre). Ama sadece 15 kişi geldi. Demek ki sayfanın etkileşimi az. Ne tür sayfalara reklam verebilirim? Benim gibi araba sayfası olan yerlere değil mi?

Amgye verebilirsin saykoalem 9eyik saykoturkeys cezmikalorifer.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı