5300 TL'ye Alınabilecek En İyi Sistem

Toshirou

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba 5000 diye tavsiye almıştım ama 5500'e çıkarttım bütçemi çünkü fiyatlar yükselmeyi durdurmuyor. 5300 yazdım çünkü 5300 diye hesapladığım şeyi de 5500'e alacağım o yüzden 5300 TL'ye monitörsüz en iyi sistem tavsiyelerinizi (mümkünse tek siteden) yapar mısınız? Ayrıca taksit ile alacağım bunu da göz önünde bulundurursanız sevinirim. @Pantheon
Yazmayı unuttum arkadaşlar 1080P'de oynayacağım monitör olarak da 32' bir televizyon var 1920x1080 çözünürlüklü.

Son düzenleyen: Moderatör:
44.jpg

Fiyatlar tavan yapmış. İcim acıyor şu ekran kartını eklemeye ama başka alternatifler pek iyi değil. Tek yerden olmasını istemen biraz seçeneklerimi azalttı.

Eki Görüntüle 275477
Fiyatlar tavan yapmış. İcim acıyor şu ekran kartını eklemeye ama başka alternatifler pek iyi değil. Tek yerden olmasını istemen biraz seçeneklerimi azalttı.
Gerçekten haklısınız 1 hafta öncekinin 100-200 tl fazlası şuan fiyatlar.Biraz araştırdım sebebi mining...
Sistem çok güzel olmuş hangi siteden acaba ? Elinize sağlık. :) (Sinerjiymiş buldum)

Anakartın sitesinde bu RAM'i göremedim ama ben mi göremedim acaba ?

Eki Görüntüle 275477
Hocam bu fiyatta anakartın ATX olması daha iyi olmaz mı? Bir de RAM 4x4 yerine 2x8 olsa ileride eklemek için daha müsait olmaz mı?

Aynı RAM'den bir tane daha ekleyerek bu sistemi öneririm.
Bu gelecekte ben göreceğim. :D Zaten ben nvidia'cıyım itiraf etmek gerekirse.

Hocam bu fiyatta anakartın ATX olması daha iyi olmaz mı? Bir de RAM 4x4 yerine 2x8 olsa ileride eklemek için daha müsait olmaz mı?
Anakartın mini olmamasını diyorsunuz sanırım onu ben de düşündüm ama sorgulamadım çünkü fiyat artıyor. :D RAM'i arttırmayı düşünmüyorum zaten beni 4-5 sene götüreceğine inanıyorum 16 GB'ın.

Bu gelecekte ben göreceğim. :D Zaten ben nvidia'cıyım itiraf etmek gerekirse.

Anakartın mini olmamasını diyorsunuz sanırım onu ben de düşündüm ama sorgulamadım çünkü fiyat artıyor. :D RAM'i arttırmayı düşünmüyorum zaten beni 4-5 sene götüreceğine inanıyorum 16 GB'ın.
4-5 sene götüremeyebilir yalnız :D. Bir de anakart ATX olunca sadece 150 TL gibi bir fark oluyor, bence düşünülmeyecek bir şey değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı