55" Smart TV Önerisi

Onur Ücel

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
55" fiyat olarak da 3000-3500 ü geçmesin istiyorum. Renkleri canlı, media oynatma özelliği sorunsuz, altyazı mkv olsun bir televizyon arıyorum.

LG ve Samsung arasında kaldım aslında LG biraz daha ucuz. Samsung aradaki fiyat farkını hak ediyor mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Philips in 46" olanını kullandım. Smart özelliği çok yavaş. Film oynatma performansıda çok kötü. Genelde seste problem çıkıyor ve atlamalar oluyor. Onun için Philipsten uzak durmaya çalışıyorum :) Peki LG ile Samsung arasında görüntü açısından panel farkı var mıdır? Birde ben oyun konsoluda baglayacağım. Filmde izleyeceğm, maçta izleyeceğim. Yani tazeleme oranıda önemli belki. Pc monitoru olarak bile kullabilirim. Almışken iyi bir şey almak istiyorum aslında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknosa'da 3200tl lg 55la660s .avi .mkv altyazı vb. desteği çok iyi. Altyazının boyutunu felan ayarlayabiliyorsun . Smart'ı ise hızlı sayılır, 3d'si Samsung ve Philips'ten daha iyi. Ses dersen yeterli seviyede. Işık sızması diyeceksen o sorunda yok bu modelde. Şimdiden hayırlı olsun. Alacaksan Vatan Bilgisayar veya Teknosa öneririm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı