550.000 TL Suv-Pickup önerisi

Altımda Audi A4 var kanka ben memnumum sağ ol :D

Kaç paran olursa olsun git Renault al demedim zaten markanın her segmentini bir tutmamanı söyledim.
Audi'nin A3 modeline senelerce bindim. Tamam segmentinin en iyisi ancak aynı paraya daha konforlu fransız araçlar var. Demek istediğim şey bu.

Kaç paran olursa olsun git Renault al demedim zaten markanın her segmentini bir tutmamanı söyledim.
Audi'nin A3 modeline senelerce bindim. Tamam segmentinin en iyisi ancak aynı paraya daha konforlu fransız araçlar var. Demek istediğim şey bu.
Türkiye de hangi araç tutulmuyorsa iyi olan araç o dur.
Reno grubun dan Latitude ve Talisaman örnek verilebilir.

Hocam linç olarak algılamayın ancak Renault dediğiniz markanın üst segmentteki araçlarına bir kez de olsa binmenizi öneriyorum. Örneğin talisman. Aynı fiyata golf modelini veriyor Volkswagen. Arasında her konuda dağlar kadar fark var.
Şey mi hocam arka taraftaki camlar elle döndürerek açılıyor.

Arabadan anlamıyorum yazsanız daha anlamlı olurdu çünkü sadece boş paketlerde elle açılıyor. Suv modellerinde belki de hiç manuel yoktur. Vag'cı olmanıza veriyorum hiçbir şey bilmeden yorum yapmanızı.

Şimdi yıl olmuş 2022 arabaların en en en boş paketinde bile camların elle açılmaması lazım ne kadar masrafı olabilir ki hadi 5 bin TL daha pahalı çıkart ama camlar otomatik olsun insan utanır.

Bu arada VAG grubunun nesi var veya benim VAG'cı olduğumu nereden çıkardın pek anlayamadım ama mundarlamanı normal karşılıyorum 😄.

Yeni konular

Geri
Yukarı