550-650W 80+ en az Bronze güç kaynağı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Halihazırda kullandığım çok eski bir sistemimde kullandığım PSU da Power Boost 500W'dır. Yaklaşık olarak 7 yıldır kullanıyorum. En ufak bir arıza bile vermedi. Kulaktan duyma bilgiler yerine genellikle tecrübe ettiğim ürünleri önerebilirim.

Bir yıldır bu PSU'yu kullanıyorum güvende olup olmadığımı benden iyi biliyorsun herhalde. Başka benim hakkımda neler biliyorsun başka nelerim güvenilmez mesela?

Bilgiler kulaktan duyma değil. Koruma kalitesine göre konuşuyorum. Sizde patlamamış olabilir. Ama patlama olasılığı %50 olan bir PSU. Alınmamalı. Hele bu kadar bütçe var ise. Kısacası siz böyle devam edin. Zaten birisi alırsa ve patlarsa sizden bilir. Sende patlamamışsa başkasında patlar. Dediğim gibi eski bir PSU. Sen kullanıyorsun diye iyi olacak diye bir şey yok. Ona bakılırsa TurboX da patlamadı arkadaşımda o iyi mi?

Bu platformda herkes kendi tecrübelerini paylaşmıyor mu? O zaman Ali Güngör gelip kullanılacak ürünler listesini paylaşsın onun dışında bir şey konuşmayalım. Böyle mi olsun istiyorsunuz? Ben ürünü kullanıp sorun yaşamadıysam bunu belirtip bu ürünü öneremez miyim? Sizin gibi kullanmadığım ürünler hakkında varsayım üzerine karalama mı yapayım?

Bu platformda herkes kendi tecrübelerini paylaşmıyor mu? O zaman Ali Güngör gelip kullanılacak ürünler listesini paylaşsın onun dışında bir şey konuşmayalım. Böyle mi olsun istiyorsunuz? Ben ürünü kullanıp sorun yaşamadıysam bunu belirtip bu ürünü öneremez miyim? Sizin gibi kullanmadığım ürünler hakkında varsayım üzerine karalama mı yapayım?

Kardeş. Kötü PSU sen sorun yaşamadıysan başkası yaşar. PSU en hassas konudur. Biz zaten senin kullanımına göre kötü demiyoruz. Teknik özellikler bakımından kötü diyoruz.

Sözleriniz mesela?
O zaman o konuda şanslısın çünkü senin açtığın konuya herhangi bir öneride bulunmam. X2 fiyatına aynı ürünü satın alırsın. Ben PSU isteyen arkadaşıma önerimi yapayım sen de PSU ile gram alakası olmayan bir laptop kullanıcısı olarak başkalarından duyduğun şeyleri burada paylaş.

Kendi bilgisayarımda bunu kullanıyorum gayet memnunum. Yeni toplayacağım sistemim için de bir tane daha sipariş ettim. Herhangi bir problem yaşamadım tercihinizi bu yönde değerlendirebilirsiniz. Şu anda ekstra indirimde başka sitelere de göz atabilirsiniz.

Lütfen bütün PSU konularına bu kalitesiz PSU'yu önermeyi bırak. Kanıtlar yetmiyor, başka ne istersiniz, beyim?

• Beğen
İfadeler: RPM
Kardeş. Kötü PSU sen sorun yaşamadıysan başkası yaşar. PSU en hassas konudur. Biz zaten senin kullanımına göre kötü demiyoruz. Teknik özellikler bakımından kötü diyoruz.
Kardeşim benim teknik özellikleri sadece bana mı iyi bu PSU'nun bana özel ambalajda mı geliyor? Bu fiyata alınabilecek 80+ gayet kaliteli bir PSU ben ve kullanan diğer insanların fikri bu yönde teknik özelliklerinden bir haber kaliteli olarak kullandığın bir sürü marka model sayabilirim isterseniz.

O zaman o konuda şanslısın çünkü senin açtığın konuya herhangi bir öneride bulunmam. X2 fiyatına aynı ürünü satın alırsın. Ben PSU isteyen arkadaşıma önerimi yapayım sen de PSU ile gram alakası olmayan bir laptop kullanıcısı olarak başkalarından duyduğun şeyleri burada paylaş.

Sharkoon reklam falan mı verdi? Adamların 300 lirasını boşa harcat, üstüne sistemlerini boz. Vicdanın nerede be arkadaş!

Kardeşim benim teknik özellikleri sadece bana mı iyi bu PSU'nun bana özel ambalajda mı geliyor? Bu fiyata alınabilecek 80+ gayet kaliteli bir PSU ben ve kullanan diğer insanların fikri bu yönde teknik özelliklerinden bir haber kaliteli olarak kullandığın bir sürü marka model sayabilirim isterseniz.

Aynen gayet iyi, öbür konuda da 10 sayfa yazı boşa yazıldı, değil mi?

Sharkoon reklam falan mı verdi? Adamların 300 lirasını boşa harcat, üstüne sistemlerini boz. Vicdanın nerede be arkadaş!

Sen kullanmadığın bir ürün hakkında ileri geri konuşup insanların hakkına giriyorsun ya? Ben şu anda sistemimde cayır cayır 0 sıkıntıyla çalıştığının fotoğrafını atabilirim sana, sen ne yapabilirsin? Muhtemelen sizin için Power Boost da kötü bir marka. Bu PSU'yu da 7 senedir aralıksız kullanıyorum. Bilgisayarım 7/24 açık haftada bir veya iki kez elektriğim kesiliyor. Hiçbir sorun yaşamadım. Ne sistemime zarar geldi ne başka bir şeye. Biz yalan mı konuşuyoruz?

Sen kullanmadığın bir ürün hakkında ileri geri konuşup insanların hakkına giriyorsun ya? Ben şu anda sistemimde cayır cayır 0 sıkıntıyla çalıştığının fotoğrafını atabilirim sana sen ne yapabilirsin? Muhtemelen sizin için Power Boost da kötü bu markadaki PSU'yu da 7 senedir aralıksız kullanıyorum. Bilgisayarım 7/24 açık haftada bir veya iki kez elektriğim kesiliyor. Hiçbir sorun yaşamadım. Ne sistemime zarar geldi ne başka bir şeye biz yalan mı konuşuyoruz?

Önceki sistemimde, vardı patladı. İllaki bunu mu duymak istiyorsnuz? Önerme şu PSU'yu da kurtulalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı