550 TL Ekran Kartı Önerisi

fetafull

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
  • İ3 550 3.2 GHz işlemci
  • Foxconn H55mxv-le Anakart
  • 8 GB Corsair RAM
  • AMD Radeon HD 65750 ekran kartı 128bit ( Tanı aracında yazan boyutu 620 MB )
  • 64GB SSD
  • 500 GB HDD var.
Elimdeki sistem bu arkadaşlar.
MSI R7 370 GAMING 2G GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı ve bu ekran kartını eklemek istiyorum. Sizin de önerilerinizi almak istedim. Bütçem en fazla 550 TL ve güç kaynağım da yetersiz ona da fazla bütçem yok, yardımlarınızı bekliyorum. İyi forumlar.

GTA V tarzı oyunları oynamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe düşükse farklı internet sitelerinden indirim kovalamak da mantıklı olur. Aklınızda bulunsun. Vatan çok pahalı orayı tercih etmeyin.

R7 370 gayet iyi bir ekran kartı. Dediğin fiyata bulabileceğin f/p ürünü ekran kartlarından bir tanesidir. Ekran kartını değiştirmen bütün oyunları sorunsuz bir şekilde oynayacağın anlamına gelmez. İşlemcinin sorun yaratacağından eminim. Onun yerine i3 6100 alman oyun performansını büyük ölçüde arttıracaktır.

R7 370 gayet iyi bir ekran kartı. Dediğin fiyata bulabileceğin f/p ürünü ekran kartlarından bir tanesidir. Ekran kartını değiştirmen bütün oyunları sorunsuz bir şekilde oynayacağın anlamına gelmez. İşlemcinin sorun yaratacağından eminim. Onun yerine i3 6100 alman oyun performansını büyük ölçüde arttıracaktır.
İşlemciyi de değiştireceğim zamanla fakat değiştirene kadar şuan içinde bulunduğum durum beni delirtir ve elimdeki sistemide balkondan aşağıya atabilecek bir psikolojiye getirtiyor . GTA 4 de max 35 fps görmeye başladım

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı