550 TL Ekran Kartı Önerisi

Arkadaşlar gerçekten bilgili biri yardım etmesini istiyorum benim tek atış hakkım var onuda yanlış atamam lütfen
Meraba bunda illa uzman biligili birine ihtiyacınız yokki o fiyata alıanabilecek GTX750 Tİ R7 370 ve bütçeyi 40-50 tl aşarak GTX950 kıyasla bu üç kartı bütçene ve kafana yatanı al.
GALAX GTX950 OC 2GB 128bit GDDR5 Ekran Kartı (95NPH8DHG5OC)
Sapphire R7 370 NİTRO OC 2GB 256Bit GDDR5 Ekran Kartı (11240-10-41G)
Asus GTX750 Ti OC 2GB DDR5 128 Bit Ekran Kartı (GTX750TI-OC-2GD5)
birde R7 360 var onu geç sıralama bana sorarsan şöyle GTX 750 Tİ > R7 370 >GTX 950. Benim tavsiyem ise 550 limintin varsa 1 ay geç al GTX 950 al.Hatta 2 ay geç al R9 380 al.

Bu bit olayı kafamı karıştırıyor ağzı olan konuşuyor 2 gb 256 bit ekran kartıyla bunun arasındaki farklar nedir biliyormusunuz ?
Bit olayına çok takılmamak gerekiyor. Nvidia'nın yeni ekran kartlarında farklı bir teknoloji kullanıldığı için bit değerleri aynı seviyedeki AMD ekran kartlarına göre farklılık gösterebilir. Mesela r7 370 (2GB 256bit) ile Gtx 950(2GB 128bit)'nin performans karşılaştırmalarına bakabilirsin, ona göre kararını verirsin :).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bit olayına çok takılmamak gerekiyor. Nvidia'nın yeni ekran kartlarında farklı bir teknoloji kullanıldığı için bit değerleri aynı seviyedeki AMD ekran kartlarına göre farklılık gösterebilir. Mesela r7 370 (2GB 256bit) ile Gtx 950(2GB 128bit)'nin performans karşılaştırmalarına bakabilirsin, ona göre kararını verirsin :).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu tarz konulara direk gelip R7 370 almalısın diyenler lütfen şu videoyu sonuna kadar izlesinler. Artık R7 370 ile Gtx950'yi kıyaslamayı bırakın.
EDİT: Sinerji fiyatı:
ası87dıuasgyfıuas65dv6b6t7euyf87s6da8s.png

Bu tarz konulara direk gelip R7 370 almalısın diyenler lütfen şu videoyu sonuna kadar izlesinler. Artık R7 370 ile Gtx950'yi kıyaslamayı bırakın.
EDİT: Sinerji fiyatı:
Eki Görüntüle 155445
Elimde bulunan sistemi önce ekran kartı sonra işlemci şeklinde yükselteceğim yani ileriye dönük bir şekil istiyorum. O na göre bir ekran kartı almak istiyorum o yüzden ama gelen bunca cevap kafamı çok karıştırdı :D biraz daha devam ederse pc yi komple atıp oyun hayatıma son vericem

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı