550 TL FPS oyunları için fare önerisi

Elimin düz uzunluğu 20 cm

Değişiyor ama genelde şu şekilde tutuyorum.
Aşağıdaki ürünü öneririm. Technopat'ın RBB versiyonu için detaylı bir incelemesi de var. Barındırdığı özellikler zaten aynı.

Corsair Sabre Pro Champion Series

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşte bu siyahlara Carbon deniliyor. Baxıları PTFE ama bu modelde kullanılan iyi değil. Sensei Ten eskidi, önermeyin boşuna.
Atmış olduğum siteden skatezlerin ne tür olduğuna bakmanızı tavsiye ederim. Ayrıca fare eski bir fare olsa bile e-Sports seviyesinde bir fare. Woxic gibi ünlü isim dışında hala bazı oyuncular bu fareyi günümüz şartları altında kullanmakta.

Atmış olduğum siteden skatezlerin ne tür olduğuna bakmanızı tavsiye ederim. Ayrıca fare eski bir fare olsa bile e-Sports seviyesinde bir fare. Woxic gibi ünlü isim dışında hala bazı oyuncular bu fareyi günümüz şartları altında kullanmakta.
Ya şu E-Sporcu kullanıyor muhabbetini bırakın. İyi bir fare değil. Bunun yerine gider Delux M800 Wireless 3335 sensörlü alırım bin kat daha iyi.

Ya şu E-Sporcu kullanıyor muhabbetini bırakın. İyi bir fare değil. Bunun yerine gider Delux M800 Wireless 3335 sensörlü alırım bin kat daha iyi.
3335 sensörünün bu fare için ne kadar tutarsız olduğunu biliyor musun? Profilimde bu konu hakkında önceden açılmış bir makalede açıklamasını yaptım, oradan ulaşabilirsin. (G304 ile kıyaslamasını yaptığım halde)

Link bırakabilir misiniz?
Buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer baş parmağım yanda elim hafif sağa kayık dursun diyorsan Steel series Rival 300 ve 700 serisine bakabilirsin özellikle 300s çok güzeldir 2-3 senedir aktif olarak kullanıyorum. Eğer simetrik istiyorsan yine steelseries 650 serisine bakabilirsin.

Geri
Yukarı