550 TL Mikrofonlu Kulaklık Önerisi

Bütçe
550

mentall

Decapat
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Bütçem 550 TL. Rahat, mikrofonu iyi yani dipses olmayan, kaliteli ses veren sağlam bir kulaklık alacağım. Önerileriniz nedir?

G332 550 TL civarlarında, mikrofonu da çok iyi. Alınır mı yoksa düşer mi fiyatı?

2 Kez bu rehberi gözden geçirdim. Logitech ve Arctis kulakıklara yer vermemişti. Daha çok HyperX ve MH model kulaklıklar önermiş arkadaş.

2 Kez bu rehberi gözden geçirdim. Logitech ve Arctis kulakıklara yer vermemişti. Daha çok HyperX ve MH model kulaklıklar önermiş arkadaş.
Logitech'in kulaklıkları çöp. Arctis önermedim çünkü aynı fiyata daha iyi olanları var.

Ben sana Cloud Stinger önermiştim sanırım, yanlış mı hatırlıyorum?

Logitech'in kulaklıkları çöp. Arctis önermedim çünkü aynı fiyata daha iyi olanları var.

Ben sana Cloud Stinger önermiştim sanırım, yanlış mı hatırlıyorum?

Logitech'e çöp diyen birini ilk kez bu forumda gördüm. Neden çöp bu arada? Ayrıca Stinger Core önerdiğini bende hatırlıyorum. Ve almayı da düşünüyorum. Güzel kulaklık,özellik olarak bass kalitesi iyi ve rahat mı? Eksi ve artıları nedir hocam?

Logitech'e çöp diyen birini ilk kez bu forumda gördüm. Neden çöp bu arada?
G332, G231 ve Pro X denedim ve hepsi berbat. Cloud 2, MH752 veya GSP 300 ezer bunları. Hiçbiri rahat değildi, Pro X mikrofon kalitesi iyiydi ama o kadar.

yrıca Stinger Core önerdiğini bende hatırlıyorum. Ve almayı da düşünüyorum. Güzel kulaklık,özellik olarak bass kalitesi iyi ve rahat mı? Eksi ve artıları nedir hocam?
Stinger Core değil, Cloud Stinger. Bu bütçedeki en rahat kulaklık ve sesi gayet iyi. Oyunlarda üzmez ama müzik performansı eh işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı