550 TL modem önerisi

Ascanyte

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Adresime 100Mbps indirme verebileceklerini söylediler.
Bütçeyi çok zorlamayacak, uygun fiyatlı bir modem arıyorum.

Şu anlık bu iki modemi düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım.
Başka önerilere de açığım. (bütçe 550TL)

Ayrıca TurkNet, Zyxel VMG3625-T50B modem için peşin alırsam 385TL olacağını söylüyor. (ZyXEL VMG3625-T50B Modem - Özellikler ve Fiyatı — TurkNet)

TurkNet'ten ZyXEL VMG3625-T50b almanı öneririm 1 hafta kullanma fırsatım oldu memnun kaldım, 385 TL epey karlı olur. Fakat Keenetic de iyidir.
ZyXEL'in Wi-Fi Standardı, Keenetic'ten daha iyi. Ancak Keenetic'in Güvenlik kısmı çok daha iyi. Özellikle WPA3-PSK desteklemesi bile almam için bir sebep haline geliyor. Hala kararsızım. Yanlış bilmiyorsam WPA ve WPA2 çoktan kırıldı bile. ZyXEL neredeyse 2 kat ucuz olmasıyla kalbimi çelse de güvenliği düşünmeden edemiyorum.

ZyXEL'in Wi-Fi Standardı, Keenetic'ten daha iyi. Ancak Keenetic'in Güvenlik kısmı çok daha iyi. Özellikle WPA3-PSK desteklemesi bile almam için bir sebep haline geliyor. Hala kararsızım. Yanlış bilmiyorsam WPA ve WPA2 çoktan kırıldı bile. ZyXEL neredeyse 2 kat ucuz olmasıyla kalbimi çelse de güvenliği düşünmeden edemiyorum.
Eğer kablosuz şifrenizi standartlara uygun yaparsanız şifrenizi kolay bir şekilde kırmaları mümkün olmaz ve sanırsam wpa3 her cihazda desteklenmiyor onu da göz önünde bulundurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı