550 TL mouse önerisi

Bütçe
550
İki seçenek gayet güzel. Boy farkları pek yok 1mm yazıyor. Sabre Pro daha mantıklı geliyor.

Hocam çok özür dilerim sürekli aynı şeyleri soruyor gibi oluyor pardon. Sensei Ten mi sabre Pro mu yazılım konusu ve uzun ömürlülüğü önemli sabre Pro'nun yazılımında tuşlara atama yapabiliyor muyum? Sensei Ten vs delux hangisi daha iyidir?

Hocam çok özür dilerim sürekli aynı şeyleri soruyor gibi oluyor pardon. Sensei Ten mi sabre Pro mu yazılım konusu ve uzun ömürlülüğü önemli sabre Pro'nun yazılımında tuşlara atama yapabiliyor muyum? Sensei Ten vs delux hangisi daha iyidir?
Delux 3389 sensör kullanıyor.
Sensei olanın yazılımı güzel, Steelseries ara yüzünü beğeniyorum. Delux modelinin yazılımı hakkında bir fikrim yok. Sabre olanın yazılımı hakkında sormak istediğinizi,
Şu konuya sorabilirsiniz. Yazılımı var ise tabi ki tuş atama yaparsın. Sensei olan hakkında fikrim olmadığı için delux ve Sabre arasından, Seçim yapılabilir. Ben Sabre Pro alırdım. Bana daha model geliyor, Özellikleri fena değil iki modelinde. Siz seçim yapabilirsiniz. Delux ve Sabre arasından. Pek boy farkı yoktu sanırım.

Delux 3389 sensör kullanıyor.
Sensei olanın yazılımı güzel, SteelSeries ara yüzünü beğeniyorum. Delux modelinin yazılımı hakkında bir fikrim yok. Sabre olanın yazılımı hakkında sormak istediğinizi,
Şu konuya sorabilirsiniz. Yazılımı var ise tabii ki tuş atama yaparsın. Sensei olan hakkında fikrim olmadığı için delux ve sabre arasından, seçim yapılabilir. Ben sabre Pro alırdım. Bana daha model geliyor, özellikleri fena değil iki modelinde. Siz seçim yapabilirsiniz. Delux ve sabre arasından. Pek boy farkı yoktu sanırım.

Peki hocam Corsair M55 Pro sabreden daha iyi değil mi?
Hocam hocama sormuştum brick ne demek diye cevap vermemiş internette pek bir şey bulamıyorum.

Geri
Yukarı