550 TL Mouse ve Mouse Pad Önerisi

Bütçe
550
Mouse Pad: XRades 12 Çeşit 70x30 XL 90x40 XXL Gaming Oyuncu Mousepad Fiyatları ve Özellikleri
Mouse:
Asus Rog Gladius II Origin Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Olmadı be hocam.
Mouse padin bu fiyatta kaliteli olması için kare olması gerek, 90X30 olmaz gibi.

Olmadı be hocam.

Mouse padin bu fiyatta kaliteli olması için kare olması gerek, 90X30 olmaz gibi.
550 den fazla vermek istemiyorum. Mouse pad' a o kadar para versem mouse almam gibi bir şey herhalde gereksiz, yine de teşekkürler.

Ben şu mouse padlerden almıştım 2 senedir de kullanıyorum. Pislendikçe ıslak mendil ile siliyorum. Daha fazla vermenize gerek yok, dokusu da gayet iyi.

Mouse olarak da Steelseries Rival 3 kullanıyorum.

Glorious varken Aerox gereksiz gibi geliyor hocam.
Haklısınız hocam sensör bakımından daha üstün fakat yine de bir seçenek olması açısından atmış bulundum.

Ben şu mouse padlerden almıştım 2 senedir de kullanıyorum. Pislendikçe ıslak mendil ile siliyorum. Daha fazla vermenize gerek yok, dokusu da gayet iyi.

Mouse olarak da Steelseries Rival 3 kullanıyorum.
Hocam ben de bu modelden almak istiyorum da kaygan olmayan bir mousepad mi? Aşırı kaygan olması önemli değil fakat üzerinde mouse'u kaydırırken zorlanmamak istiyorum.

Haklısınız hocam sensör bakımından daha üstün fakat yine de bir seçenek olması açısından atmış bulundum.

Hocam ben de bu modelden almak istiyorum da kaygan olmayan bir mousepad mi? Aşırı kaygan olması önemli değil fakat üzerinde mouse'u kaydırırken zorlanmamak istiyorum.
Hocam abartmayın, güzel mouse pad, zaten iade hakkı var, alın bakın güzel mi diye.

İlk başta hafif kaygan ama sonraları çok hafif azalıyor, ancak mouseniz iyi ise pek hissetmiyorsunuz. Malzemesi fiyatına göre gayet kaliteli.

Geri
Yukarı