550 TL'ye Alınabilecek en iyi klavye hangisidir?

TrickyXd

Decapat
Merhaba burada yeniyim, bir sorum olacaktı. 550 TL'ye en iyi mekanik klavye nedir? Asus, Hyperx ve Corsair gibi markalara baktım ışıkları hoşuma gitti. RGB'li olsa çok iyi olur aslında, söz sizde :) Bu arada sessiz olsa iyi olur, RED ve brown switch gibi yani bu iki switchden birisi olsun.

K68, K70 ve K95 gibi metal gövdeli klavyelere göre de daha sessiz. Metal gövdelerde tuşlara sert vurursanız ufak bir yankı oluşuyor plastik gövde o yüzden bi' tık daha sessiz.

bu arads yurt dışından da gösterebilirsiniz sıkıntı olmaz %60 olanlara bayıldım onlar olursa çok iyi olur
Ben k70 mk2 speed alıp iade ettim sebebi yanlış tuşlara çok kolay basabiliyorsun. Red switchli mk750'de beni memnun etmedi yazı yazarken bir hissiyatı yok. Brown switchi denemeyi düşünüyorum bende.
%60 Brown switch
%60 Brown switch videosu
Bu klavye gönlümde yatıyor. Sesi vs. harika gibi gözüküyor tam istediğim gibi ama %60 olması benim için kötü bir özellik.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı