550 TL'ye klavye önerisi

Spongeboimebob

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bütçem 500-550 civarı, 600'den fazla vermek istemiyorum. Yaklaşık 5 yıldır membran klavye kullanıyorum, tuşları artık çok sert gelmeye başladı. Aktivasyon kuvveti düşük ve aydınlatmalı bir klavyeye ihtiyacım var. Bir de TKL olmaması gerekiyor. RGB'ye önem vermiyorum, karanlıkta görebileyim yeter. Cherry MX Red switch bana uygun geldi ama yıl başında 400 TL'ye bu switch'e sahip klavyeler satılırken şu an 900 TL'ye satılıyor, anlamsız bir zam geldi bütün klavyelere çözemedim. Alienware AW568 var aradığım fiyat aralığına ama tuşlarında aydınlatması yok anladığım kadarıyla.

Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba, bütçem 500-550 civarı, 600'den fazla vermek istemiyorum. Yaklaşık 5 yıldır membran klavye kullanıyorum, tuşları artık çok sert gelmeye başladı. Aktivasyon kuvveti düşük ve aydınlatmalı bir klavyeye ihtiyacım var. Bir de TKL olmaması gerekiyor. RGB'ye önem vermiyorum, karanlıkta görebileyim yeter. Cherry MX Red switch bana uygun geldi ama yıl başında 400 TL'ye bu switch'e sahip klavyeler satılırken şu an 900 TL'ye satılıyor, anlamsız bir zam geldi bütün klavyelere çözemedim. Alienware AW568 var aradığım fiyat aralığına ama tuşlarında aydınlatması yok anladığım kadarıyla.

Teşekkürler şimdiden.
Aldin mi klavye?

İtopya'da Indirimde Alienware AW768 klavyesi vardi 530 TL
Teşekkürler yardımınız için, alalı zaten 2 hafta oluyor, brown switch yerine de red switch tercih ederim. K68'e baktıysanız mekanik switchlerin arasında kolay temizlenebilmesi için membran bir yüzey var, switchlerin içine kir ve toz kaçmasını önlüyor. 2 tane kedim olduğu için ve ikisi de fazla fazla tüy döktüğü için bu benim için biraz önemli, şimdiki klavyemden çok memnunum.

Teşekkürler yardımınız için, alalı zaten 2 hafta oluyor, brown Switch yerine de Red Switch tercih ederim. K68'e baktıysanız mekanik Switch'lerin arasında kolay temizlenebilmesi için membran bir yüzey var, Switch'lerin içine kir ve toz kaçmasını önlüyor. 2 tane kedim olduğu için ve ikisi de fazla fazla tüy döktüğü için bu benim için biraz önemli, şimdiki klavyemden çok memnunum.

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın iyi tercih yapmışsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı