550 TL'ye kulak üstü kulaklık önerisi

Bütçe
550

aragornxx

Hectopat
Başlıkta belirttigim gibi hiç kulak üstü kulaklık kullanmadım. Hoparlör ve basit kulaklıklar kullandım. Kısa bir araştırma yaptım, 3 adet kulaklık benim ilgimi çekti.

1- HyperX Cloud Stinger Gaming Kulaklık PC HX-HSCS-BK/NA : Amazon.com.tr: Elektronik

2- SteelSeries Arctis 1 Kablolu PS Edition Gaming Kulaklık : Amazon.com.tr

3- https://www.hepsiburada.com/razer-k...ntent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.91

Kulaklıktan beklentim. Sesi cızırtı yapmadan güzel bir şekilde versin. En önemli beklentim ise kafamda ağrı yapmasın, kulaklarımda ağrı yapmasın. En önemli beklentim ergonomi yani rahatlık. Bütçem 550 TL. Kulaklıktan anlayan arkadaşlar, yardımcı olur musunuz? Teşekkürler. İyi forumlar.

Hocam birebir ben de aynı beklentilerle bir kulaklık arıyorum ama Xbox'ta kullanacağım. Alternatifleri Razer Blackshark v2 X, HyperX Stinger, Arctis 1 olarak belirledim. Arctis 1 ile ilgili olumsuz ve F/P olmamasıyla ilgili yorumlar var konforlu olsa da. Bana en rahat gelen Blackshark v2 X oldu, Kraken da iyiydi ama. HyperX tarafında da Stinger ve standart CloudX'e baktım ama CloudX biraz küçük kaldı. Telefonu takıp 1-2 şarkı açtım Blackshark onda da en çok tatmin eden oldu. Eğer biraz büyükçe kulaklıklarda rahat ediyorsanız düşünün derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı