550₺'ye Direksiyon Seti

282742

Hectopat
Makaleler
2
Fiyatı aşmazsa iyi olur. Snopy markalar iyi midir ve Snopy dışında önerebileceğiniz başka marka var mıdır? (Trust falan)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim tavsiyem 2.el ürün almanız olacaktır. Ben de 2.el kullanıyorum ve gayet memnunum. Logitech'in ürünlerini şiddetle tavsiye ediyorum. Snopy Kontorland vs. markaların ürünleri bence iyi değil. Özellikle Kontorland'ın direksiyonunu almıştım ve direkt iade etmiştim hiç iyi değildi.

Bütçenize uygun Logitech Momo tavsiye edebilirim. Bütçeyi biraz zorlarsanız Logitech Driving Force Pro ya da Logitech Driving Force GT olabilir.
Snopy Rampage RX3 Direksiyon Seti Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bu nasıldır?
Bütçenize uygun Logitech Momo tavsiye edebilirim. Bütçeyi biraz zorlarsanız Logitech Driving Force Pro ya da Logitech Driving Force GT olabilir.
Hocam hiç bi yerde satılmıyor ikisi de. Vatan'da 1600₺.

Hocam hiç bi yerde satılmıyor ikisi de. Vatan'da 1600₺.
2.el dışında bulamazsınız maalesef.
Kendi fikirlerimi yazayım. Masaya sabitleme olmaması büyük dezavantaj. Ve force feedback yok bu da dezavantaj. (Force Feedback'i şöyle özetleyeyim: Titreşimin çok daha gelişmişi gibi bir şey. Mesela oyunda arabanın kontağını açıyorsun direksiyon titremeye başlıyor. Sürüş anında çok güzel his veriyor. Hızlandığında direksiyon sertleşiyor vs.) 180 derece olması da dezavantaj. Onun dışında tuş sayısı fazla o güzel. Tasarımı falan iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı