5500-7500TL Intel sistem toplama

Bütçe
5500-7500

Celil_kozan

Kilopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Özel güvenlik
Başlıkta da belirttiğim gibi fiyat aralığında oyun ağırlıklı ve yayın açabileceğim PC toplamayı düşünüyorum önerilere göre hareket edeceğim. Sırası ile PSU'lu kasa, anakart, işlemci, NVIDIA destekli ekran kartı, RAM ve monitör tavsiyelerinizi bekliyorum dostlar. Bazı parçaları 2.el alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe max ne kadar olabilir?
Bu 2 anakarttan birine göre sistemi kurmayı düşündüm. Oldukça iyi yorumlar aldığını gördüm. Max çıkabileceğim fiyat 7500.

Kalan paraya da bütçenize göre bir kasa+PSU alırsınız. Intel ve Nvidia şart dediğiniz için maksimum bu kadar oluyor, monitör ise bu bütçe dahilinde imkansız.

Bu 2 anakarttan birine göre sistemi kurmayı düşündüm. Oldukça iyi yorumlar aldığını gördüm. Max çıkabileceğim fiyat 7500.
İkiside çok pahalı hemde eski soket bunlar.Daha ucuza AM4 ve 1700 var.
7.5K monitör dahil mi?

İkiside çok pahalı hemde eski soket bunlar.Daha ucuza AM4 ve 1700 var.
7.5K monitör dahil mi?
Hayır, elimde LG 23.8" 24MP59G-P 1ms Vga Hdmi Dp Gaming IPS var.

Kalan paraya da bütçenize göre bir kasa+PSU alırsınız. Intel ve Nvidia şart dediğiniz için maksimum bu kadar oluyor, monitör ise bu bütçe dahilinde imkansız.
Eline sağlık gayet uygun fiyatlı ürünler.

Şöyle bir kasa buldum uygun olarak. https://www.akakce.com/bilgisayar-k...-gaming-oyuncu-rgb-atx-fiyati,1327199100.html

Son düzenleme:

Geri
Yukarı