5500₺ dizüstü bilgisayar önerisi

Teurastaja.

Kilopat
GTA Online, Forza Horizon 4, Warface benzeri oyunlar oynuyorum. Bu oyunları yüksek ayarlarda 60FPS açması yeterli. İnternetteki sitelere baktım bütçeme göre hep iş odaklı bilgisayarlar var. 2. el sitelerine yöneleyim dedim 1050 Ti laptoplara 8000₺ fiyat biçmişler.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA Online, Forza Horizon 4, warface benzeri oyunlar oynuyorum. Bu oyunları yüksek ayarlarda 60FPS açması yeterli. İnternetteki sitelere baktım bütçeme göre hep iş odaklı bilgisayarlar var. 2. el sitelerine yöneleyim dedim 1050 Ti laptoplara 8000₺ fiyat biçmişler.

Maalesef öyle bir bilgisayar bulamazsınız. İkinci elde 5000 TL'ye belki bulunur ama uğraşmak lazım.

GTA Online, Forza Horizon 4, Warface benzeri oyunlar oynuyorum. Bu oyunları yüksek ayarlarda 60FPS açması yeterli. İnternetteki sitelere baktım bütçeme göre hep iş odaklı bilgisayarlar var. 2. el sitelerine yöneleyim dedim 1050 Ti laptoplara 8000₺ fiyat biçmişler.
Hocam 5500TL'ye yüksek ayarlarda bu oyunları 60 FPS açan laptop bulabilirseniz 1 tane ben hediye edeyim 1 tane de kendime alayım.
Ancak bunu alabilirsiniz. Bu da size 60 FPS belki verebilir ama yüksek grafiklerde oynayamazsınız. RAM'i de 16 yapmanız gerekiyor.

Şöyle bir masaüstü buldum ama laptop mümkün değil cidden.

Hocam 5500TL'ye yüksek ayarlarda bu oyunları 60 FPS açan laptop bulabilirseniz 1 tane ben hediye edeyim 1 tane de kendime alayım.
Ancak bunu alabilirsiniz. Bu da size 60 FPS belki verebilir ama yüksek grafiklerde oynayamazsınız. RAM'i de 16 yapmanız gerekiyor.
Bu modelin ekran kartı ne? Epey den baktım ekranı TN panelmiş.

Şöyle bir masaüstü buldum ama laptop mümkün değil cidden.
Evde bilgisayar masasını koyacağım yer yok diyebilirim.

Böyle bir dönemde açıkçası bu fiyata oyun laptopu almak biraz zor. 1-2 sene önce bu konuyu açmış olsaydın daha çok alternatif sunulabilirdi. Bütçeni biraz daha yüksek tutmalısın bence. Bir de oyun için laptop yerine bilgisayar almak daha mantıklı bence.

Çok eski bir model alınmaz.
Yanlış anlamayın ancak o fiyata nasıl bir şey bekliyorsunuz.5000 TL ye dediklerinizi yapacak bilgisayar dahi yokken siz laptop istiyorsunuz.Üzgünüm ama istedikleriniz için bütçeyi neredeyse 2 kat çıkarmanız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı