5500 TL bütçeye notebook önerisi

Bütçe
5500

aknbdu2

Centipat
5500 TL bütçem var fiyatlar sürekli değiştiği için yeni konu açtım. Kullandığınız ve memnun olduğunuz bu fiyat civarında notebook varsa önerebilir misiniz?

https://www.hepsiburada.com/acer-ex...ilir-bilgisayar-nx-egcey-002-p-HBCV000003EG9G

En ideali bu gibi daha iyisini bulamadım. MX 330 ile 720P-1080p Low ayarlarda güncel oyunları bile 30 FPS üstü açarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemci sorunlu oyun için çöp gibi. Isınıp frrkans kısıyor.

İşlemci sorunlu oyun için çöp gibi. Isınıp frrkans kısıyor.
Öncelikle ürün çöp değil en çok satan modellerden bu işlemci ile. Zaten oyun bilgisayarı değil ama yukarıdaki oyunları 30FPS'de sıkıntısız oynatır ve bu segmentteki her bilgisayar kadar ısınır. Ve ürün hakkında ki yorumlar gayet olumlu oyunda oynayanlar varmış ama sizin attığınız bilgisayarda çok iyi ben de 5500u ve 4700u öncelikli modeller baktım 6000 liradan başlıyordu Hepsiburada'da vs. Eğer arkadaş 5600 Liraya çıkacaksa ve satıcıya güvenecekse bence sizin attığınız da alınabilir.

Öncelikle ürün çöp değil en çok satan modellerden bu işlemci ile. Zaten oyun bilgisayarı değil ama yukarıdaki oyunları 30FPS'de sıkıntısız oynatır ve bu segmentteki her bilgisayar kadar ısınır. Ve ürün hakkında ki yorumlar gayet olumlu oyunda oynayanlar varmış ama sizin attığınız bilgisayarda çok iyi ben de 5500u ve 3700U öncelikli modeller baktım 6000 liradan başlıyordu Hepsiburada'da vs. Eğer arkadaş 5600 Liraya çıkacaksa ve satıcıya güvenecekse bence sizin attığınız da alınabilir.

1035G serisi işlemcilerde sorun var. 80 derece dedinmi hemen frekans kısıyor. Kullanan tanıdıklarım var. Basitçe; CS:GO'yu 30dk oynadıktan sonra sürekli drop yaşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı