5500 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
4500-6000

Andorsine

Kilopat
Daha fazla  
Beyler bayanlar 4.5 6 arası bir nakitim var ve bir laptopa ihtiyacım var.
Oyun oynarım genelde LoL, CS:GO, GTA 5 ve PUBG tarzı oyunlar solo oyunlar da oynarım M&B, Witcher vs.
üniversiteye de gidiyorum bu yüzden depolama alanı da gerekli sizden ricam bana önerilerde bulunur musunuz? Fiyat 6 üstüne çıkamaz çünkü daha fazla nakitim yok. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler bayanlar 4.5 6 arası bir nakitim var ve bir laptopa ihtiyacım var.
Oyun oynarım genelde LoL, CS:GO, GTA 5 ve PUBG tarzı oyunlar solo oyunlar da oynarım M&B, Witcher vs.
üniversiteye de gidiyorum bu yüzden depolama alanı da gerekli sizden ricam bana önerilerde bulunur musunuz? Fiyat 6 üstüne çıkamaz çünkü daha fazla nakitim yok. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar :)

Gaming biraz zor genelde 8.000-7500TL'den başlıyor.

Şu iki cihaz bu bütçede alınabilecek modeller. Lenovo tercihimdir. Oyun performasıda ortalama şöyle olur. Videodakinde 16g RAM kullanılmış bu cihazlarda ise 8 GB. Daha düşük FPS değerleri alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyuncu olamayan.

Peki bu fiyata nasıl bir laptop olabilir?

Viper'ın attığı bilgisayarı birkaç gün önce ofise satın aldım.
İçerisinde Vega 10 grafik işlemci bulunduğu için çok sistem istemeyen oyunları oynayabilirsin. GTA 5 vs. gibi oyunlarda da uygun grafik ayarı ile 1920x1080'de 60FPS alınabilir. RAM'i 4+4 olarak kullanmışlar ve ekstra performans sağlıyor sisteme.

Oyuncu olamayan.
Ekran kartı olmaması oyunlarda ısınma sorunlarına yol açmaz mı?

Şu iki cihaz bu bütçede alınabilecek modeller. Lenovo tercihimdir. Oyun performasıda ortalama şöyle olur. Videodakinde 16g RAM kullanılmış bu cihazlarda ise 8 GB. Daha düşük FPS değerleri alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence de Lenovo daha iyi görünüyor. Bu fiyata oyun performansı da iyi bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı