5500 TL Gaming laptop önerisi

İkinci el bakın bence. Doların son atağından sonra sıfır laptop alınmaz oldu.

Ayrıca i7 işlemcili tavsiye etmem. i5 her işiniz için yeterli olacaktır ve daha azısınacaktır.
Hocam sakın ola ikinci elden laptop almayın. Zira laptoplar uzun kullanımda perişan oluyorlar. Üstelik gerek sigara izleri olsun gerek darbeler olsun gerek arızalar olsun 2. el alınmaz. Eğer acil ihtiyacınız yoksa ben de doların düşmesini beklemenizi tavsiye ediyorum.

Öyle mi hocam?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Asus'u tercih edin bence. Üstelik TUF modellerine bayılıyorum😍.
TUF Serisi Cidden beni de cezbediyor ama iyice araştırmak lazım çok teşekkür ederim.

İkinci el bakın bence. Doların son atağından sonra sıfır laptop alınmaz oldu.

Ayrıca i7 işlemcili tavsiye etmem. i5 her işiniz için yeterli olacaktır ve daha azısınacaktır.

İkinci el piyasasına güvenemiyorum hocam

Öyle mi hocam?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Asus'u tercih edin bence. Üstelik TUF modellerine bayılıyorum😍.
GTX 1650 ile 1660ti i karşılaştırdiginizi görünce kiminle münakaşa ettiğimi anlamış oldum 👌😉. Hatta oyun dahil diğerlerine de bakacak olursa Ryzen den daha iyi olduğunu videodan da anlamışsınızdır 🤗.

ASUS TUF FX505DT Ryzen 5 3550H CPU, GTX 1650 GPU, 8 GB RAM, 1 TB HDD, 256 GB SSD ve RGB klavye özelliği olan 4 aylık bir laptopum var.
Hocam sakın ola ikinci elden laptop almayın. Zira laptoplar uzun kullanımda perişan oluyorlar. Üstelik gerek sigara izleri olsun gerek darbeler olsun gerek arızalar olsun 2. el alınmaz. Eğer acil ihtiyacınız yoksa ben de doların düşmesini beklemenizi tavsiye ediyorum.

Kullanıcıya bağlı. Mesela benim ASUS TUF FX505DT Ryzen 5 3550H CPU, GTX 1650 GPU, 8 GB RAM, 1 TB HDD, 256 GB SSD ve RGB klavye özelliği olan 4 aylık bir laptopum var. Çizik bile yok garantiye hiç göndermedim. Bilgisayarcı 5000TL teklif ediyor Asus'u ona satacağım cihazımda hiçbir sorun da yoktu.

Amazon Türkiye'de 120HZ panel, İ5 9300H işlemcili bir Acer Nitro 5 vardı geri kalan özellikleri aynı onu aldım dün. Asus'u alığımdan beri İntel işlemci takıntım vardı fiyatta uygun gelince cihazıma teklifte olunca Acer'i satın aldım. 2.El tamamıyla kaçınılacak korkulacak birşey değil, düzgün kullanılmışını bulmak sorun oluyor. Ama hala da Asus'u verip Acer'i almak mantıklımı diyede aklımın bir köşesinde soru işareti kaldı. Olmadı Acer'i kutusunu hiç açmadan sıfır bir şekilde satacağım artık. Araştırmalarım devam ediyor. Aldığım cihazın linkini ekledim.

Nitro 5 AN515-54

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı