5500 TL hazır sistem önerisi

relonx

Centipat
Öncelikle herkese merhaba. Bütçem Max 5500 TL'dir. Montaj kargo vs. gibi işlemlerle uğraşmamak için hazır sistem almak istiyorum. Daha önce laptop kullandığım için çok fazla bilgim yok. Bunun yanı sıra 1000 TL bandında monitör de alacağım. Sizin önerebileceğiniz 5500 TL bandında hazır sistemler ve monitör var mıdır? Ayrıca Vatan OEM sistemlerden almak istiyordum fakat internet sayfasında 4 tane seçenek kalmış önceden çok daha fazlaydı. Acaba mağazalarında mı vardır yoksa da ne zaman yenilenir bu internetteki örnekler?
Ekran kartı isteğim kesinlikle NVIDIA
RAM 16 GB olursa çok daha iyi olur.
Genel kullanım amacı oyun.

Öncelikle herkese merhaba. Bütçem Max 5500 TL'dir. Montaj kargo vs. gibi işlemlerle uğraşmamak için hazır sistem almak istiyorum. Daha önce laptop kullandığım için çok fazla bilgim yok. Bunun yanı sıra 1000 TL bandında monitör de alacağım. Sizin önerebileceğiniz 5500 TL bandında hazır sistemler ve monitör var mıdır? Ayrıca Vatan OEM sistemlerden almak istiyordum fakat internet sayfasında 4 tane seçenek kalmış önceden çok daha fazlaydı. Acaba mağazalarında mı vardır yoksa da ne zaman yenilenir bu internetteki örnekler?
Ekran kartı isteğim kesinlikle NVIDIA
RAM 16 GB olursa çok daha iyi olur.
Genel kullanım amacı oyun.
Monitör dahil 5500 tl mi acaba ?
Sana Bunu Önerebilirim
Casper Excalibur E60L.940F-BTF0X-V-F Intel Core i5 9400F 16GB 1TB R7 240 2GB Freedos Masaüstü Bilgisayar
Yanında Mause+Klavye Var
Link: Casper Excalibur E60L.940F-BTF0X-V-F Intel Core i5 9400F Fiyatı
Hdd önermiyorum.Ssd sistem al.Ayrıca arkadaş ekran kartını nvdia istemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı