5500 TL laptop önerisi

Bütçe
5500 ama aşağısı daha tatlı olur

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Arkadaşlar sonunda kararı verdim. Gidene kadar idare etmelik hem de evde bulunması için bir laptop düşünüyorum. Amaç iş, evrak, doküman ve gidene kadar Geforce Now ile oyun oynayarak zaman geçirmek olacak. Bütçeyi pek esnetmek istemiyorum çünkü amaç belli pek bir şey yapılmayacak laptop ile.

Aradığım özellikler ortalamanın üstü bir ekran ve 512 GB veya üstü bir depolama. Başkada pek bir beklentim yok. R7 4700U'ya sahip laptopları araştırıyordum ama 6000'in üstü paralara pek gerek yok gibi geldi. Umarım en doğru kararı vermişimdir. Diğer ihtimaller hem daha tuzlu hem de gereksiz geldiler.

Şimdiden teşekkürler. @WoLeRm @MisakiTaro @Turkish Kebab @mirsady @Radeon RX 5500M @Dark Lord of the Sith

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sonunda kararı verdim. Gidene kadar idare etmelik hem de evde bulunması için bir laptop düşünüyorum. Amaç iş, evrak, doküman ve gidene kadar GeForce Now ile oyun oynayarak zaman geçirmek olacak. Bütçeyi pek esnetmek istemiyorum çünkü amaç belli pek bir şey yapılmayacak laptop ile.

Aradığım özellikler ortalamanın üstü bir ekran ve 512 GB veya üstü bir depolama. Başkada pek bir beklentim yok. R7 4700U'ya sahip laptopları araştırıyordum ama 6000'in üstü paralara pek gerek yok gibi geldi. Umarım en doğru kararı vermişimdir. Diğer ihtimaller hem daha tuzlu hem de gereksiz geldiler.

Şimdiden teşekkürler. @WoLeRm @MisakiTaro @Turkish Kebab @mirsady @Radeon RX 5500M @Dark Lord of the Sith

Hocam sağlamlık söz konusu iseLenovo ThinkBook 15 (G2) 20VG006XTX Notebook
Performans söz konusu ise Acer Aspire 5 A515-44G-R4RU (NX.HW5EY.002) Notebook
Söylemeyi unuttum Acer kasası plastik yani geç ısınır geç soğur Lenovo ise üst tarafı alüminyum altı PC+abs malzemesi Acer Wi-Fi 5 Lenovo Wi-Fi 6 Acer RX640 harici grafik kartı var belirtmek isterim geri kalan özellikler aynı.

512 GB ya da üstü bir depolama istediğiniz için bu ürünü attım yoksa bu da alınabilir:
Ama depolama olarak istediğinizi karşılamıyor.

512 GB ya da üstü bir depolama istediğiniz için bu ürünü attım yoksa bu da alınabilir:
Ama depolama olarak istediğinizi karşılamıyor.

Attığınız ilk laptop Ryzen 3000 serisi işlemcili 3000 serisi ile 4000 serisi arasında ciddi sıcaklık farkı var ek bilgi için yazdım bunu yoksa attığınız laptopu kötülemiyorum.

Hocam siz Legion'a mı karar verdiniz? Bende 14000 bütçesinde arıyorum, karar veremedim bir türlü.
Vallaha hocam Eylül'de gidince duruma bakacağım. Cebime sattığım bileşenlerin parasını koyup gideceğim için bütçem herhalde Legion'a anca yeter. Duruma göre ASUS veya MSI'da düşünülebilir ama şu an 6 ay sonrası için fikir yürütmek çok zor.

Fikirleriniz için teşekkürler R5 4500U'lu Acer'ı alacağım gibi duruyor. Ekranı TN panel midir bu arada? Üzer mi sizce?

Geri
Yukarı