5500 TL laptop önerisi

Thehel

Decapat
Merhaba, kız kardeşime laptop bakıyorum. Bütçe 5500TL. Kullanım amaçları ise;

Dersler, sosyal medya ve arada dizi izlemesi için yani oyun kısmı çok önemli değil. Gündelik işlerini rahat bir şekilde halledebileceği, belirttiğim bütçedeki laptop önerilerinizi bekliyorum.

En az 256 GB SSD bulunursa daha iyi olabilir. Şimdiden teşekkürler.

Casper Nirvana'nın i3'lü modelini alabilirsiniz.
Ancak 2. el öneririm.
Bahsettiği amaç ile kullanılacaksa düşük voltaj tüketimli LPDDR4 ramli yeni nesil 4020 celaron`a sahip casper alabilir 3500-4000 tl arası kendim de tez yazmak ve günlük işlerim amaçlı kullandım şarjları yaklaşık 5-6 saat gidiyor ve oldukça fiyat performans bir ürün.

Tavsiyeler için teşekkürler. İkinci el ile uğraşmak istemiyorum o yüzden sıfır makinelere bakıyorum. Ben şunu bulmuştum;

Ram ve ssd kısmı gayet yeterli görünüyor fakat işlemcisi hakkında pek bir fikrim yok. Alınabilir mi?

Tavsiyeler için teşekkürler. İkinci el ile uğraşmak istemiyorum o yüzden sıfır makinelere bakıyorum. Ben şunu bulmuştum;

Ram ve ssd kısmı gayet yeterli görünüyor fakat işlemcisi hakkında pek bir fikrim yok. Alınabilir mi?
Evet gayet iyidir işlemcisinden yana sıkıntınız olmasın celeron 4020 de daha iyi bir işlemci gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Geri
Yukarı