5500 TL MacBook önerisi

Mehmet Mert

Hectopat
Daha fazla  
19 yaşındayım, öğrenciyim. Fotoğraf ve video ile uğraşıyorum. Edit için almak istiyorum. Kullandığım PC yetersiz kalıyor, o yüzden MacBook almak istiyorum. Bütçem maksimum 5500. Hiç MacBook kullanmadım. Edit işleri daha rahat yapılıyor diye geçmek istiyorum. Tavsiye ettiğiniz model var mıdır ya da şuna bakmadan karar verme dediğiniz önemli şeyler? Şimdiden teşekkürler.

19 yaşındayım, öğrenciyim. Fotoğraf ve video ile uğraşıyorum. Edit için almak istiyorum. Kullandığım PC yetersiz kalıyor, o yüzden MacBook almak istiyorum. Bütçem maksimum 5500. Hiç MacBook kullanmadım. Edit işleri daha rahat yapılıyor diye geçmek istiyorum. Tavsiye ettiğiniz model var mıdır ya da şuna bakmadan karar verme dediğiniz önemli şeyler? Şimdiden teşekkürler.
Fotoğraf için herhangi bir cihaz işinizi görür. Video için ise o fiyata bir şey bulamazsınız. Video için ikinci el M1 'li bir cihaz bakabilirsiniz. Ama o fiyata bulmak mümkün değil.

2.el bakabilirsiniz.

Bütçenizi cüzi miktarda aşıyor fakat en iyilerinden biri.
Bu bilgisayar size yeter gibi görünüyor. O fiyata harici ekran kartlı bir şey bulmak mümkün değil. Mümkün olsa sizin için daha iyi olurdu.

Geri
Yukarı