5500 TL monitör önerisi

Bahsettiğiniz modelleri araştırma listeme ekledim. Bir süre araştıracağım.
IPS teknolojileri sıralamanın doğru olabilir, toplam deneyime etki eden bir durum.
Ben değerlendirmemi genelede f/toplam deneyim olarak bakıyorum.
274qrf modeli şu anlık kafama yattı benim de.
M27Q modelini de yok sayamam ama.

Hocam önerileriniz için çok teşekkürler biraz düşündüm ve en son olarak bu üründe karar kıldım ve siparişini verdim.

Hocam önerileriniz için çok teşekkürler biraz düşündüm ve en son olarak bu üründe karar kıldım ve siparişini verdim.

-QD olmayan ölü pikselsiz yani değil mi?

@P R O F O U N D
@G3BEN

0 açılmamış kutu. Ölü piksel olup, olmadığı bilinmiyor yani şansınıza bağlı.
Arkadaşın önerdiği monitörde ölü piksel tespit edilmiş. Muhtemelen alan kişi ölü piksel görünce iade etti.
Rica ederim. Hayırlı olsun.

0 açılmamış kutu. Ölü piksel olup, olmadığı bilinmiyor yani şansınıza bağlı.
Arkadaşın önerdiği monitörde ölü piksel tespit edilmiş. Muhtemelen alan kişi ölü piksel görünce iade etti.

Rica ederim. Hayırlı olsun.
Teşekkürler. Son bir sorum olacaktı kusura bakmayın. Ben şimdi görüntüyü hdmi çıkışlı laptoptan alıp display port a vereceğim ama dönüştürücüler hep tersi için var bulamadım, acaba iyi bir dönüştürücü öneriniz var mıdır?

@P R O F O U N D
@G3BEN
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. Güzel tercih olmuş, kabaca bakabildim incelemeleri güzel.
-qd olan model, evet ölü pixel çıktığı için ugun fiyatlı ve evet, alınmaz o ürün. Ben yalnızca tepe model olarak renk skalası geniş olması dolayısıyla çeşit olarak göstermek istemiştim. Hatalı ürün linki attığım için tekrar özür dilerim. Ayrıca sırf qd teknolojisi var diye 2 monitör fiyatı verilmesini ben doğru bulmuyorum.
Bunlaeın dışında 274qrf model için ölü pixel bulunması tamamen şans işi. Çoğu yerde msi için ölü pixel bulunması daha yüksek diye yorumlar yapılıyor, ben buna tam olarak katılmasam da teknolojik ürünlerde farklı hataların olması şans.
Umarım keyif alacağınız sıkıntısız bir ürün olur. Tekrar hayırlı olmasını dilerim. 😇

Teşekkürler. Son bir sorum olacaktı kusura bakmayın. Ben şimdi görüntüyü hdmi çıkışlı laptoptan alıp display port a vereceğim ama dönüştürücüler hep tersi için var bulamadım, acaba iyi bir dönüştürücü öneriniz var mıdır?
Şu iyidir:
Ancak fiyat hakkında bilgim yok. Ayrı bir konu açman daha iyi olur.
Çoğu yerde msi için ölü pixel bulunması daha yüksek diye yorumlar yapılıyor,
Ben asıl MSI'da ölü piksel şikayetlerini az görüyorum diğer markalara nazaran.

Yeni konular

Geri
Yukarı