5500 TL monitörlü PC toplama

Sinan Engin v1

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşa PC bakıyorum da 5500TL'yi aşmayacak 2.el, yanında monitörü dahil masaüstü güzel uygun bir PC bulursanız teşekkür ederim.

Arkadaşa PC bakıyorum da 5500TL'yi aşmayacak 2.el, yanında monitörü dahil masaüstü güzel uygun bir PC bulursanız teşekkür ederim.

8 GB RAM çoğu oyunda yetersiz kalır.
1200 AF artık ölü bir işlemci.
Sistem ile birlikte gelen ve para vereceği ekipmanların ömrü birkaç ay.

Sıfır isterseniz:

Ekran görüntüsündeki gibi yapın:
1618771311894.png

Bu şekilde 4376 TL tutuyor.

Kalan 1124 TL'ye 270 TL ekleyebilirse bu sistemin yanına bu monitörü öneririm:

Eğer ekleyemezse yanına bu monitörü:

Ve kalan 250 TL ile de klavye/mouse vb. ekipmanları yoksa alabilir, varsa yükseltebilir.

Son düzenleme:
8 GB RAM çoğu oyunda yetersiz kalır.
1200 AF artık ölü bir işlemci.
Sistem ile birlikte gelen ve para vereceği ekipmanların ömrü birkaç ay.

Sıfır isterseniz:

Ekran görüntüsündeki gibi yapın:
Eki Görüntüle 980666

Bu şekilde 4376 TL tutuyor.

Kalan 1124 TL'ye 270 TL ekleyebilirse bu sistemin yanına bu monitörü öneririm:

Eğer ekleyemezse yanına bu monitörü:

Ve kalan 250 TL ile de klavye/mouse vb. ekipmanları yoksa alabilir, varsa yükseltebilir.

İyi güzel olmuşta, APU işlemciler ile harici ekran kartları verimli çalışmıyor. İleride upgrade yapacağı zaman işlemciyi de değiştirmesi gerekecek. Onun dışında söylediklerine katılıyorum.

İyi güzel olmuşta, APU işlemciler ile harici ekran kartları verimli çalışmıyor. İleride upgrade yapacağı zaman işlemciyi de değiştirmesi gerekecek. Onun dışında söylediklerine katılıyorum.
Stok sorununun çözülmesi 1-2 yılı bulacak gibi görünüyor. 1-2 yıla da hem işlemciyi değiştirecek, hem de sağlam bir RTX 3000 serisi kart alabilecek bütçe yaratabilir diye düşünüyorum. Ha olmadı, R5 5600X'e geçer, ekran kartı olarak da kalan bütçeyle 1600 Serisi bir kart alabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı