5500 TL PC önerisi

Benim önerdiğim sistemden 650 TL düşük acaba 1650 yerine 650 daha fazlasınahangi ekran kartı gelebilir?

Sizin önerdiğiniz sistemde kasayı beğenemedim açıkcası. Bir de düşük bütçede Intel asla önermiyorum. Geleceğe yatırım konusunda orta bütçe sistemlerde AMD tartışılmaz diyebilirim.
Gereksiz pahalı ve stokta yok.
Parça değişimi yapılarak aşağı yukarı toplanabilicek bir sistem önerisi için attım.

Ryzen 3100 alacağıma 3500X'li sistemi alırdım ben olsam 8 GB RAM olan bilgisayar oyunlar için pek yeterli değil benim önerdiğim sistem kötü değil kusura bakmayın ben zaten 650 TL altında önerdim 650 TL ekran kartını geliştirir Ryzen 3 3100 sistemden daha iyi performans verir ama Ryzen 5 3500X almak varken bunlar olmaz.Bu arada geleceğe dönük olması olayı inteldede var 1200 soket 11.nesilde kullanılacak.İsteyen intel sistemde toplayabilir illa amd alacağız diye kural yok.

@brightosayisamuel Ekran kartı 1660 Super değil 1660. Aralarında az fiyat farkı olmasına rağmen performans farkı fazla. Ayrıca TUF kadar soğuk çalışamaz o ekran kartı. PSU GameGaraj'ın kendi PSU'su sanırım. İyi olacağını sanmıyorum. Her şeyi geç sistemde 8 GB ram var sadece.

Aynı fiyata ModArt PC-MA1 varken o alınmaz.
Bence de konuyu açan kişi ModArt PC-MA1 modelini alsın onu yeni farkettim.

Hocam dün 4000 TL'ye attığınız sistemin stoğu bitmiş başka öneriniz var mıdır?

Jaho PC'sini 3500X yaptım. RAM'i de 16 GB yaptım ve kasayı da Corsair olarak değiştirdim ole almayı planlıyorum. Modart benim de kafam yattı fakat TUF'un sadece yenilenmiş 5600 serisi iyi. Ve GTX 1660 Super Ventus XS OC TUF'dan daha iyi diye biliyorum.

FİYAT: 5900 TL.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı