5500 TL sistem önerisi

Hocam şimdi durumu size şöyle izah edeyim benim aslında monitörüm var ve işimi gerçekten görüyor şöyleki HDMI girişi yok amma ve lakin HDMI to VGA gibi şeyler gördüm bunlarla monitöre görüntü verebileceksem yani gerçekten böyle bir şey var ise monitöre gerek yok ama HDMI to VGA gibi aletler iş görmez derseniz monitör dahil olursa daha iyi olur.
Ben de 1 yılı geçti dönüştürücü ile kullanıyorum. Yeni monitör almana gerek yok. Ama şuan sistem alma. GameGaraj da Palit ve İNNO3D 1650 stoğu bitmiş. Asus tek fanlı var. O da kötü model, hem de pahalı. Palit veya İNNO3D nin stoğu geldiği zaman veya güzel sistem olduğu zaman alırsın.

Ben de 1 yılı geçti dönüştürücü ile kullanıyorum. Yeni monitör almana gerek yok. Ama şu an sistem alma. GameGaraj'da Palit ve INNO3D 1650 stoğu bitmiş. ASUS tek fanlı var. O da kötü model, hem de pahalı. Palit veya INNO3D'nin stoğu geldiği zaman veya güzel sistem olduğu zaman alırsın.

Dönüştürücü önerir misiniz?
Hocam zamanında bana Pollux 3T10 stok bekleyin dediler bekledim 1650S alayım dedim 1650 ekran kartlı 3T10 5 k oldu üstelik ınndo3D.

Son düzenleme:
Dönüştürücü önerir misiniz?
Hocam zamanında bana Pollux 3T10 stok bekleyin dediler bekledim 1650S alayım dedim 1650 ekran kartlı 3T10 5 k oldu üstelik ınndo3D.

Bu var. Ama ucuz, Dark mı gönderirler yoksa markasız bir şey mi bilemem.

İstersen bunu alabilirsin.

Teknobiyotik sattığı için Dark geleceği kesindir.

Yeni konular

Geri
Yukarı