5500 TL sistem önerisi

Hocam bu foruma İntel demeyeceksiniz, bu forumda İntel'i önerecek kişi sayısı bir elin parmak sayısını geçmez. Ben @Historia hocama katılarak Ryzen diyorum.

Bu böyle çok Intel karşıtıymışız gibi olmuş ama öyle değil tabi. :D Yanlış anlaşılmasın, her zaman için tüm arkadaşlar f/p değerlendirmesi yapıp incelemeler yapıp buna göre öneride bulunuyorlar.

@YaRGıC44 dostum sözüm sana değil yanlış anlama, yorumu okuyup yanlış algı oluşmasın başkalarında :)

Bu böyle çok Intel karşıtıymışız gibi olmuş ama öyle değil tabi. :D Yanlış anlaşılmasın, her zaman için tüm arkadaşlar f/p değerlendirmesi yapıp incelemeler yapıp buna göre öneride bulunuyorlar.

@Bayram Şenakar dostum sözüm sana değil yanlış anlama, yorumu okuyup yanlış algı oluşmasın başkalarında :)
Hocam zaten biliyorum. Örneğin forum geneli 1500 civarı bütçeye İntel G4560 öneriliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı