5500 TL Sistem Tavsiyesi Argon LT

Numanaydn

Picopat
Daha fazla  
Ekran kartları fiyatları uçmuşken zaten çoğu yerde stokta yok. Bence bu fiyata böyle bir sistem olması mucize gibi geliyor. Bana bu yüzden bilgisayar almayı düşünen arkadaşlara bir öneri yapmak istedim. Arkadaşıma 1 adet sipariş verdik. Umarım faydası olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok başarılı bir fiyat ancak PSU'suna güvenemedim, bilen birisi varsa cevaplarsa sevinirim.
PSU powermax markaymış iyi olduğunu söylüyorlardı bazı arkadaşlarımız. Tabii ki kötü diyenlerde var. Ben 500W hiçbir sertifikası olmayan Power Boost marka PSU kullanıyorum şükür bir sorun yaşamadım. Oturduğum bölgede elektrik kesintileri vs. pek olmuyor hatta hiç olmuyor denecek kadar. Oturduğum bina da yeni elektrik sıkıntısı yok yani. Bundan dolayı bir sorun yaşamıyorum sanırsam.

Piyasaya göre güzel bir fiyatı var. Güç kaynağı dışında sıkıntı bir parça göremedim.
Ekran kartı tek fan diye yorum yapacak arkadaşlar olacaktır ama bence bunun bir sorun veya problem olduğunu sanmıyorum bu tek fanlı kartlar çift fanlılara göre yurt dışında 20 30 dolar daha uygun sadece. Bu yüzden sıkıntılı ürünler olsaydı tek fanlılar markalar 30 dolar aşağısına ürün satmak için tek fanlı model üretmezlerdi diye düşünüyorum.

Ekran kartı tek fan diye yorum yapacak arkadaşlar olacaktır ama bence bunun bir sorun veya problem olduğunu sanmıyorum bu tek fanlı kartlar çift fanlılara göre yurt dışında 20 30 dolar daha uygun sadece. Bu yüzden sıkıntılı ürünler olsaydı tek fanlılar markalar 30 dolar aşağısına ürün satmak için tek fanlı model üretmezlerdi diye düşünüyorum.

1650S ve 5500XT'den güçlü GPU'larda tek fanlı kart kullanımını çok önermem. Ama hazır sistemin yanında uyguna geliyor alınır o yüzden.

Zaten o 20-30 dolar farkı vermek istemeyenler için var o kartlar. Tek fanlı ekran kartları kasanın hava akışı iyi olsa bile ısınabiliyor.

1650S ve 5500XT'den güçlü GPU'larda tek fanlı kart kullanımını çok önermem. Ama hazır sistemin yanında uyguna geliyor alınır o yüzde.
Yük altında sirkülasyonun güzel olduğu bir kasada 70 dereceyi geçeceğini sanmıyorum. Sistem elimize ulaştığında sizle paylaşırım sıcaklıkları bende merak ediyorum ama hiçbir sorun olacağını sanmıyorum.

Yük altında sirkülasyonun güzel olduğu bir kasada 70 dereceyi geçeceğini sanmıyorum. Sistem elimize ulaştığında sizle paylaşırım sıcaklıkları bende merak ediyorum ama hiçbir sorun olacağını sanmıyorum.
Güzel hava akışına sahip bir kasam var, 2 fanlı ekran kartım stres testinde 71 derece görüyor. 70 derece tek fanlı bir ekran kartı için biraz hayal. Palit 1660 Super GP modeli var.

Yeni konular

Geri
Yukarı