5500 TL sistem toplama

CORSAIR 8GB Vengeance LPX Siyah 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram | ITOPYA 2x

Böyle yaptım AMD oldu sanırım.

Patriot Viper Steel 3200MHz DDR4 PVS48G320C6 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2x

İllede AMD istiyorsanız buyrun. 5500 TL'nin biraz üstünde.

CORSAIR 8GB Vengeance LPX Siyah 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram | ITOPYA 2x

Böyle yaptım AMD oldu sanırım.
Güç kaynağında 80+ sertifikası yok. Ramler 3200 mhz olsa daha iyi olur. Zalman n5mf kasadansa MSI Mag Forge 100M tercih ederim.

Patriot Viper Steel 3200MHz DDR4 PVS48G320C6 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2X

İllede AMD istiyorsanız buyurun. 5500 TL'nin biraz üstünde.

Güç kaynağında 80+ sertifikası yok. RAM'ler 3200 MHz olsa daha iyi olur. Zalman N5MF kasadansa MSI Mag Forge 100M tercih ederim.

Hocam adam hikayeli oyunlar oynayacağım diyor ama 240 GB 3 oyun indirse yok oluyor zaten onun için 80+ feragat (?) Etmeli bence.
Hocam adam hikayeli oyunlar oynayacağım diyor ama 240 GB 3 oyun indirse yok oluyor zaten onun için 80+ feragat (?) Etmeli bence.

Özellikle 80 Plus istiyorsa.
Cooler Master Mpe-6001-acabw-eu 600w 80+ Fanlı Psu | Trendyol az fiyat farkı

Zaten 100TL kadar çıkabilirim demiş 5569 TL yapıyor 80+olmadan 80+alsa 5600 ü geçmez.

Hikayeli oyunlar bilgisayar da uzun yıllar kalmamalı. Oynarsın ve silersin, sonra başka oyun yüklersin. Ayrıca isterse ilerleyen dönemlerde 1TB Hard Disk alabilir ya da SSD'yi 120GB yapar yanına 1TB Hard Disk alabilir.

Hikayeli oyunlar bilgisayar da uzun yıllar kalmamalı. Oynarsın ve silersin, sonra başka oyun yüklersin. Ayrıca isterse ilerleyen dönemlerde 1TB hard disk alabilir ya da SSD'yi 120GB yapar yanına 1TB hard disk alabilir.

Kalmamalı derken hikayeli oyunların oynama süresi zaten çok fazla yani 240 yaparsa fazla bir şey indiremeyecek ve oyun bitmediği için silemeyecek de.
AMD işlemcili de yapım bir ona göre alacağım.

Bu arada bence AMD alman mantıklı olmaz birşeylerden kısmak zorunda kalıyorsun üstte attığımız Intel'lerin çoğu parçası aynı markalarından kafana yatanı alırsan daha rahat edersin bence.

Kalmamalı derken hikayeli oyunların oynama süresi zaten çok fazla yani 240 yaparsa fazla bir şey indiremeyecek ve oyun bitmediği için silemeyecek de.
Hocam oynama süresi nasıl çok fazla. RDR2 gibi popüler bir oyun 60 saatte biter. Dediğim gibi 120GB SSD alır içerisine Windows kurar. 1TB Hard Disk alır içerisine oyunları kurar. Bu durumda fiyat da 5700 TL bandına çıkar. Tamamen konu sahibinin kendi tercihi.

60 saat benim için fazla değil. CSGO gibi oyunlara 1000-1500 saat harcayan insanlarız biz.

Hocam oynama süresi nasıl çok fazla. RDR2 gibi popüler bir oyun 60 saatte biter. Dediğim gibi 120GB SSD alır içerisine Windows kurar. 1TB hard disk alır içerisine oyunları kurar. Bu durumda fiyat da 5700 TL bandına çıkar. Tamamen konu sahibinin kendi tercihi.

Ya bilmiyorum ben oyuna başlayınca her şeyi yapmadan silmeyi sevmiyorum yani Witcher3ü 100 saattebitiren de var 1000 saat oynayan da var her şeyiyle öyle düşün.
Hocam oynama süresi nasıl çok fazla. RDR2 gibi popüler bir oyun 60 saatte biter. Dediğim gibi 120GB SSD alır içerisine Windows kurar. 1TB hard disk alır içerisine oyunları kurar. Bu durumda fiyat da 5700 TL bandına çıkar. Tamamen konu sahibinin kendi tercihi.

60 saat benim için fazla değil. CS:GO gibi oyunlara 1000-1500 saat harcayan insanlarız biz.

Ki zaten Intel almaya karar verirse 480 GB SSD alabiliyor her türlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı