5500 TL telefon önerisi

Bütçe
5500 6000

kuymak0

Hectopat
Daha fazla  
Hocam merhaba, şöyle bir mevzu var. Şu an elimde Huawei nova Y70 bir telefon var Ve, Google servislerinin olamaması beni çıldırtıyor. Artık değiştirmek istiyorum ama bütçem 5500 çok zorlasam 6000 TL. Xiaomi'nin Note 11 64 GB'lik telefonunu alacağım gibi duruyor. Sizce, bu fiyat aralığında daha iyi bir seçenek var mıdır? Telefondan çok beklentim yok, çok arada öyle vakit geçsin diye oyuna girerim. Onun dışında sosyal medyada geziniyorum. Sizce elimdeki telefondan daha iyi bir performans gösterir mi?

Pek farkı olmaz performans konusunda eğer oyun performansı ve hız istiyorsan IOS'a yönelmelisin.

Hocam merhaba, şöyle bir mevzu var. Şu an elimde Huawei nova Y70 bir telefon var ve, Google servislerinin olamaması beni çıldırtıyor. Artık değiştirmek istiyorum ama bütçem 5500 çok zorlasam 6000 TL. Xiaomi'nin Note 11 64 GB'lik telefonunu alacağım gibi duruyor. Sizce, bu fiyat aralığında daha iyi bir seçenek var mıdır? Telefondan çok beklentim yok, çok arada öyle vakit geçsin diye oyuna girerim. Onun dışında sosyal medyada geziniyorum. Sizce elimdeki telefondan daha iyi bir performans gösterir mi?

7 Plus alabilirsin.

Google servislerinin yüklenmesinin bir yolu vardı diye hatırlıyorum, yine de düzgün kullanılamıyor mu ?

Hocam merhaba, şöyle bir mevzu var. Şu an elimde Huawei nova Y70 bir telefon var ve, Google servislerinin olamaması beni çıldırtıyor. Artık değiştirmek istiyorum ama bütçem 5500 çok zorlasam 6000 TL. Xiaomi'nin Note 11 64 GB'lik telefonunu alacağım gibi duruyor. Sizce, bu fiyat aralığında daha iyi bir seçenek var mıdır? Telefondan çok beklentim yok, çok arada öyle vakit geçsin diye oyuna girerim. Onun dışında sosyal medyada geziniyorum. Sizce elimdeki telefondan daha iyi bir performans gösterir mi?

Hocam 11Pro işlemcisi sıkıntılı diyorlar. 10 Pro alın zaten her şeyi aynı sadece 1 yıl daha az güncelleme alacak ve işlemcisi Snapdragon.

Pek farkı olmaz performans konusunda eğer oyun performansı ve hız istiyorsan IOS'a yönelmelisin.

7 Plus alabilirsin.

Dediğim gibi, oyun gibi bir sıkıntım yok. Benim için ekran kalitesi ve ses önemli. (dizi film izlemeyi seviyorum), performans anlamında olumlu hiç gelişme olmaz mı, ve başka bir seçenek yok mu, iPhone dışında.

İkinci el Galaxy s10.

İkinci ele hiç bulaşmak istemiyorum hocam. Zaten deprem bölgesinde olduğum icin telefoncular, açık değil. İnternetten 2. elede guvenmiyorum.

Hocam 11Pro işlemcisi sıkıntılı diyorlar. 10 Pro alın zaten her şeyi aynı sadece 1 yıl daha az güncelleme alacak ve işlemcisi Snapdragon.

Hocam Pro modeli alamam zaten, belirttiğim gibi bütçem sınırlı. Note 11 64 GB almayı düşünüyorum.

Google servislerinin yüklenmesinin bir yolu vardı diye hatırlıyorum, yine de düzgün kullanılamıyor mu?

Hocam root atamak gerekiyor diye biliyorum. telefonun değerini düşürmeden elden çıkaracağım, satacağım.

Son düzenleme:
Hocam Pro modeli alamam zaten, belirttiğim gibi bütçem sınırlı. Note 11 64 GB almayı düşünüyorum.

Kaçak almayacak mısın zaten 10 Pro al daha iyi diyorum. Daha ucuz. Alacağın yerde sorarsın da söylemezler muhtemelen pahalısını satmak için. Forumda gez 11 alınır mı diye kendin tercih et.

Mi 9T çok daha iyi bir cihaz ama yazılım açısından eskide kaldı. Güncel yazılım önemli diyorsan Note 11'den başka seçenek yok zaten.

Dediğim gibi, oyun gibi bir sıkıntım yok. Benim için ekran kalitesi ve ses önemli. (dizi film izlemeyi seviyorum), performans anlamında olumlu hiç gelişme olmaz mı, ve başka bir seçenek yok mu, iPhone dışında.

İkinci ele hiç bulaşmak istemiyorum hocam. Zaten deprem bölgesinde olduğum icin telefoncular, açık değil. İnternetten 2. elede guvenmiyorum.

Hocam root atamak gerekiyor diye biliyorum. Telefonun değerini düşürmeden elden çıkaracağım, satacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şunu bir deneyebilirsiniz isterseniz, telefonunuzdan memnunsanız değiştirmeniz gerekmez belki.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı