5500 TL'ye CS:GO için sistem önerisi

Konu henüz aktif değil yönetici onayında.

Saçma olan kısmını açıklarsan boş yazmamış olursun.
CS GO için Intel işlemci her zaman daha iyidir. SSD'im var almaya gerek yok burada bana öneri olarak ekran kartı ve anakart önerilerinizi bekliyorum.
Cs go işlemci oyunudur doğru ve 1600tl ye i5 9. Nesil intel tamam güçlü bir işlemci ama r5 2600x bile alsan kolay kolay cs goda dahil hiç bir ekran kartına dar boğaz yapmaz ve arta kalan parayla ekran kartına abana bilirsin
Merhabalar, yeni bir sistem toplamaya karar verdim. Bu sistem için kendim bir toplama yaptım, görüş ve önerilerinizi almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 458653
işl
Merhabalar, yeni bir sistem toplamaya karar verdim. Bu sistem için kendim bir toplama yaptım, görüş ve önerilerinizi almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 458653
Seçtiğin işlemci güzel ancak oc yapılabilir bir işlemci gerek var mı bence yok zira seçtiğin anakartta z serisi değil oc yapamazsın diye biliyorum ve bu nedenlede su soğutmaya 400 küsür vermene gerek kalmıyo sana intel olarak i5 9400 öneririm 1000tl ve altına var o bantta soğutucu ve işlemciden kalan bütçeyi ekran kartına aktardığını farz edersek gtx 1660 ti alırsın cs go yu çok güzel oynarsın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı