5500 XT stoklar gelince kaç TL olur?

Vaziyet alın. OCCT Power testi başladı. :D
-Boştaki sıcaklıklar.
1616746628335.png

Hocam ben XFX kart kullanıyorum. %100 yük altında 70 derece üstüne nadiren çıktı ve kasamın hava akışı şu an çok kötü. Zamanında XFX AMD ile ortak çalışıyordu çoğu kartları XFX sağlıyordu.
Yani tam bilmiyorum kullanmadım daha önce XFX soğutmalı bir kart ve daha önce AMD kullanmadım zaten. Fakat etrafta öyle söylenmekte.

Türkiye'de bir ürünün fiyatı artarsa kolay kolay düşmez. İyi ki AB vatandaşıyım. Yazları gidip istediğimi alıyorum ve ülkeden çıkış yaparken verdiğim vergi iade ediliyor.

Stok sorunlarının çözüleceğine dair kesin bir şey yok. Hem stok sorununu bir kenara bırakalım dolar 8TL'yi geçmek üzere. İleriki dönem de daha da artacağı söyleniyor. Stok sorunu olmadığı dönem 8GB 5500'ler 2300-2500TL civarıydı bence ileriki dönem de 3000TL altına düşmez.

Sıcaklıklar sabitlendi. Bundan sonra testi 3 saat de yapsam bir şey değişmez. Oynayacağın hiçbir oyun, alacağın hiçbir render OCCT kadar güç çekmeyecektir. Hiçbir şekilde bu sıcaklıkları görmeyeceksin yani. Şimdi bu kart(xfx 5500 xt 4gb thicc pro) kötü de, "Gaming X" iyi bir kart mı? :D
1616746978441.png

1616747017649.png

Yeni konular

Geri
Yukarı