5500TL 240 Hz IPS monitör

2K olarak bunlara bakabilirsin.
Benim önerdiğim monitör çok daha iyi olacaktır. Input Lag'ı ve IPS Glow'u daha az.
Bu bütçeye lınabilecek en mantıklı 8-bit monitör 24G2ZE'dir.
10-bit istiyorsanız başta önerdiğimi alabilirsiniz.
Yazdığım yazı ile uzaktan yakından alakası yok
Bunu demenizle yazdıklarımı okumadığınızdan emin oldum.
244Hz oyun oynadı diyelim bu arkadaş AAA oyunlarında ortalama 60 80 FPS arası alacak oyun yavaş kalacak yani donuyor gibi görünmezmi.
Görünebilir ancak AAA oyunlar rekabetçi oyunlar kadar hızlı mı? Bunu da düşündünüz mü? Üstelik, AAA oyunlarda 240 fps alacak sistem var mı?
Sadece hikaye bazlı oynasaydı 4K 60Hz örnek mükemmel olurdu 1080p 2K mönitörler yanına bile yaklaşamaz ama konu bu değil.
Konu sahibi ekran kartının RX 6600 XT olduğunu belirtti. RX 6600 XT, şu anki AAA oyunlarda bile 2K çözünürlükte 60 FPS sabitlenilmeyecek bir grafik kartı. Siz ise gelmiş 4K çözünürlükte 60 FPS'ten bahsediyorsunuz?
Tekrar söylüyorum; ürün amaca göre alınır. Kafanıza göre değil.

Son düzenleme:
Benim önerdiğim monitör çok daha iyi olacaktır. Input Lag'ı ve IPS Glow'u daha az.
Bu bütçeye lınabilecek en mantıklı 8-bit monitör 24G2ZE'dir.

Bunu demenizle yazdıklarımı okumadığınızdan emin oldum.

Görünebilir ancak AAA oyunlar rekabetçi oyunlar kadar hızlı mı? Bunu da düşündünüz mü? Üstelik, AAA oyunlarda 240 fps alacak sistem var mı?

Konu sahibi ekran kartının RX 6600 XT olduğunu belirtti. RX 6600 XT, şu anki AAA oyunlarda bile 2K çözünürlükte 60 FPS sabitlenilmeyecek bir grafik kartı. Siz ise gelmiş 4K çözünürlükte 60 FPS'ten bahsediyorsunuz?
Tekrar söylüyorum; ürün amaca göre alınır. Kafanıza göre değil.
Bence arkadaş haklı gidip 240hz cs oynayıp da single playerda 60hz'e düşerse attan inip eşşeğe binmiş olur. Onun yerine iki oyun da daha net görünsün, fsr QHD quality > native FHD. 240hz monitör almanın bir mantığı olduğunu düşünmüyorum hele de single player ağırlıklı oynuyorsa. Ha 165hz ha 240.
Peki 244hz aldıktan sonra 70 80 fps ile hikayeli oyunlar donuyor gibi göruktugu zaman kötü olmazmi ?
Ben de böyle düşünüyorum.

Donma gibi bir problem olsaydı ben şikayetçi olurdum hocam. Nereden buluyorsunuz böyle şeyleri bilmiyorum...

Ya birader sen neyin kafasını yaşıyorsun yazma bana 244Hz'den 60 80 Hz oynayıpta kasıyormuş hissayatina yok cekiyorsun güldurme beni ya. Deli gibi donuyor hissedersin 60 FPS oyna sonra çek 30FPS bak bakim oynuyabilecek misin?

Son düzenleme:
Ya birader sen neyin kafasını yaşıyorsun yazma bana 244Hz'den 60 80 Hz oynayıpta kasıyormuş hissayatina yok cekiyorsun güldurme beni ya. Deli gibi donuyor hissedersin 60 FPS oyna sonra çek 30FPS bak bakim oynuyabilecek misin?
Kafaya bak... yazdığın her konuya kaynağın olmadan, işkembeden attığın gibi yazıyorsun. :D
Stabil 30 FPS'in 60 FPS'ten daha iyi olduğundan bi' habersin. PS4 oyuncuları 4K 30 FPS'ten şikayetçi miydi? Hayır. Kaldı ki arkadaş zaten en az 144Hz monitör alacak. RX 6600 XT, AAA oyunlnardayken 1080p'de bile 144 FPS veremez. Senin kafana bakılırsa gitsin herkes 1080p 60Hz monitör alsın. Böyle bir saçmalık var mı ya? :D
Stabil 30 FPS'in 60 FPS'ten daha iyi olduğundan bi' habersin.
Şimdi sen nereden vuracağını düşünüp düşünüp buradan vurmaya çalışırsın. O yüzden şunu atayım da;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bana 60 FPS'ten farkını göstersene?

Kafaya bak... yazdığın her konuya kaynağın olmadan, işkembeden attığın gibi yazıyorsun. :D
Stabil 30 FPS'in 60 FPS'ten daha iyi olduğundan bi' habersin. PS4 oyuncuları 4K 30 FPS'ten şikayetçi miydi? Hayır. Kaldı ki arkadaş zaten en az 144Hz monitör alacak. RX 6600 XT, AAA oyunlnardayken 1080p'de bile 144 FPS veremez. Senin kafana bakılırsa gitsin herkes 1080p 60Hz monitör alsın. Böyle bir saçmalık var mı ya? :D
Senden daha iyi saçmalayan yok. :) Yazdıklarımla gram alakasi yok yazma.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı