5500TL'ye laptop önerisi

Bütçe
6500

eftalkrts

Femtopat

Şu an elimde 5500 lira var, üstünü ailem tamamlayacak Max 6500 lira olur bu attıklarım nasıl? Başka öneriniz varsa bakabilirim.

Burak_7181

Centipat
Makaleler
2

Şu an elimde 5500 lira var, üstünü ailem tamamlayacak Max 6500 lira olur bu attıklarım nasıl? Başka öneriniz varsa bakabilirim.

Bilgisayarda amacınız nedir?

Liutenant

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Los Angeles, CA
12.sınıf öğrencisiyim bilgisayar mühendisliği istiyorum. Kazanırsam eğer bu süreç boyunca beni idare etsin az biraz da oyun oynayabilieyim. LoL, CS gibi oyunlar.
Tavsiyem yerleştirme sonuçlarına kadar almayın. Hem biraz daha para koyarsınız üstüne sizi 4 sene götürecek bir şey alırsınız.
Ayrıca bölüm o kadar zor ki haftada 1-2 anca oyun oynarsınız söyleyeyim :)

KS
KS
E

eftalkrts

Femtopat

Bunun incelemesine bakmıştım ekranı kırılacakmış gibi duruyor.

Tavsiyem yerleştirme sonuçlarına kadar almayın. Hem biraz daha para koyarsınız üstüne sizi 4 sene götürecek bir şey alırsınız.
Ayrıca bölüm o kadar zor ki haftada 1-2 anca oyun oynarsınız söyleyeyim :)

Tercihleri beklersem üstüne ben 1 koyarsam laptoplar 2-3 koyar malum ülke şartları o yüzden hemen almak istiyorum. Oyunu da eskisi kadar oynamıyorum zaten sizin de dediğiniz gibi haftada 1-2 anca oynarım o da kafam dağılsın diye.

messinicocugu

Centipat
Yer
Parc des Princes
Bunun incelemesine bakmıştım ekranı kırılacakmış gibi duruyor.

Tercihleri beklersem üstüne ben 1 koyarsam laptoplar 2-3 koyar malum ülke şartları o yüzden hemen almak istiyorum. Oyunu da eskisi kadar oynamıyorum zaten sizin de dediğiniz gibi haftada 1-2 anca oynarım o da kafam dağılsın diye.

2. el bakarsan bunlar olabilir:
Sıfır bunlara bakabilirsin:

Yukarı