5600 TL oyun bilgisayarı toplama

Bütçe
5600TL

KarsonTR

Hectopat
Daha önce bilgisayar toplamak ile alakalı konu açmıştım fakat bütçem biraz düşüktü. Şimdi bütçemi bayağı bir arttırdığım için tekrar tavsiye almak istedim. Bütçem 5600 TL. Eğer zorlarsam 8400TL olabilir ama maksimum üzerinden tavsiye olmazsa sevinirim çünkü 8400 TL biraz zorlar beni. Ekran kartı olarak biraz araştırma yaptım daha önceden. RX 580 üzerinde karar kıldım. Daha önceki bazı konularımda RX570 düşünüyordum fakat 580 almak daha mantıklı geldi. Tavsiyelerinizi bekliyorum sayın hocalarım :)

MANTIS-1650 / AMD Ryzen 3 1200 / ASUS TUF GTX 1650 OC P 4GB / 8GB RAM / 240GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR işlemcisi biraz düşükte olsa sizi yeteri kadar idare eder. Bu fiyata alınabilecek en iyilerden.

Teşekkür ederim hocam :)
Alıp 8 GB RAM ekleyin

Teşekkürler hocam. Oyunlarda nasıl bir performans verebilir bir bilginiz var mı peki? Oyun dediklerim mesela PUBG, Bannerlord ya da World of Tanks vs.

Oyunlarda nasıl bir performans verebilir bir bilginiz var mı peki?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bütçeye göre öneri yaptım.

Hocam o zaman az bütçeye her zaman kalitesiz ve kronik sorunları olan parçaları önerelim.
Nasıl bir düşünce bu?

Hocam o zaman az bütçeye her zaman kalitesiz ve kronik sorunları olan parçaları önerelim.
Nasıl bir düşünce bu?

Hocam düşük bütçeye ASUS ROG gibi şeyler öneremediğim için çok özür dilerim. Bir dahakine 5K lık bütçeye 10k lık parçalar önerip sizi etiketleyeceğim.

Geri
Yukarı