5600 XT alınır mı?

ardabhc

Centipat
Öncelikle herkese selamlar. Bir 5600 XT modeli almayı planlıyorum fakat anladığım kadarıyla bazı modellerin bellek hızı 12Gbps bazı modellerinki 14Gbps. 12 olan modeller %15'e kadar performans getiren BIOS güncellemesini alamıyor gibi bir yazı okudum fakat olayı tam olarak çözemedim. XFX 5600XT thic II Pro modelini almayı planlıyorum fiyatı gayet uygun fakat kart hakkında bulduğum bilgiler birbirinden tutarsız. Model hakkında bilgili olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Not: Herhangi farklı bir kart düşünmüyorum konuda 5600XT hakkında konuşulursa iyi olur.

Bende bu hafta sonu alıcam model olarak soğutması iyi olduğu için msi rx5600xt gaming x modelini tercih etmeyi düşüyorum

RX 5600 XT fiyatına RX 5700 alınabiliyor zaten:
Aralarında fazla performans farkı yok 5700 boş modeli ile. Ayrıca sıcaklık farkı cok fazla. Adanada yazın zor oluyor. Uzun süre kullanıyorum sıcaklık sıkıntısı yaşamak istemiyorum

RX 5600 XT fiyatına RX 5700 alınabiliyor zaten:

RX5700 modelinden sıkıntı çeken birçok insan var forumlarda. Her ne kadar yazılım olarak AMD içimi rahat ettirmese de fiyatlandırmasından dolayı RTX2060 yerine tercih ediyorum 5600XT modelini.

Geri
Yukarı