5600 XT vs 1660 Super

Gamagu

Hectopat
Gigabyte 1660 Super Gaming OC 3 fan modeline sahibim, 2300₺ ile indirimdeyken almıştım. 2K bir monitör almak istiyorum ama yetersiz olacağını söylediler. İade edip 300-400₺ üzerine koyarak 5600XT alınır mı, 2K için yeterli olur mu?

5600XT 2K'dan ziyade 1080P kartıdır. Rakibi yine 1080P için ideal bir kart olan 2060S'tir.
Bu yüzden 2K oyun oynamak için RX 5700 veya 5700XT almak daha mantıklı.

Kardeşim ilk aldığım zamanlarda 5600 XT kartımı çok övüyordum ancak şu an çok pişmanım. Karta bir güncelleme geldi gelmez olaydı. Oyun oynuyorum bilgisayar bir anda yeniden başlatılıyor, masaüstünde film izliyorum bilgisayar yeniden başlatılıyor. Vallahi elinde kaldım kartın yakacağım sonunda.

Hocam bence elinizdeki kart gayet iyi. Ayrıca NVIDIA'dan AMD'ye geçmek kötü olur. Driver sorunları hala devam ediyor.

Kardeşim ilk aldığım zamanlarda 5600 XT kartımı çok övüyordum ancak şu an çok pişmanım. Karta bir güncelleme geldi gelmez olaydı. Oyun oynuyorum bilgisayar bir anda yeniden başlatılıyor, masaüstünde film izliyorum bilgisayar yeniden başlatılıyor. Vallahi elinde kaldım kartın yakacağım sonunda.
20.04 WHQL sürücüye geç eski sürücüyü DDU ile kaldırıp. Güç kaynağın ne?

Yeni konular

Geri
Yukarı