5600G PC Windows 11'den 10'a geçmek oyunlarda sıkıntı yaratır mı?

Haseria

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 5600g /MSI MAG A520M Vector wifi / Kingston Fury Beast 2x8 3600 Mhz/ Adata XPG SX8200 Pro 1TB/Zalman S4 Plus/Cooler Master CM110/ Logitech G103
RAM
Kingston 3600 MHz
SSD veya HDD modeli
1 TB M2 SSD
Ekran kartı
Vega 7 dahili
Anakart
MSI MAG A520m Vector Wi-Fi
İşlemci
Ryzen 5 5600G
Windows 11 Pro sürümüm var ancak oyunlarda bayağı bir sorunlar yaşıyorum. GTA 5 açamama San Andreas'ya da Valorant gibi oyunlar çoğu oyunda hatalar alıyorum, Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum. Doğru yapmış olur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 Pro sürümüm var ancak oyunlarda bayağı bir sorunlar yaşıyorum. GTA 5 açamama San Andreas'ya da Valorant gibi oyunlar çoğu oyunda hatalar alıyorum, Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum. Doğru yapmış olur muyum?

Doğru yapmış olursun. Madem hata alıyorsun dön Windows 10'na devam et. İleride belki yine geçersin.

Sorun yaşıyorsan Windows 10'a dönebilirsin, herhangi bir sıkıntı olmaz. Sonuçta Windows 10 daha stabil.

Yeni konular

Geri
Yukarı