5600H 3050Ti Lenovo Ideapad Gaming 3 alınır mı?

Lenovo Ideapad Gaming 3 bu modeli elinde olan var mı? Hiçbir yerde inceleme videosunu bulamadım. Almayı düşünüyorum Lenovo kalitesi nasıldır? Malzeme kalitesi vs. bilgilendirir misiniz?

Merhaba hocam Lenovo idepad ölü piksel ısık sızması şarj almama kronik sorunlar var. Teknik servis rezalet bütçe aralıgınız nedir Acer espire 7 düsündünüzmü.

Merhaba hocam Lenovo idepad ölü piksel ısık sızması şarj almama kronik sorunlar var. Teknik servis rezalet bütçe aralıgınız nedir Acer espire 7 düsündünüzmü.

Bu sorunlar butun modellerde olabiliyor. Kronik oldugunu hiç sanmiyorum.

Laptopa gelirsek bu fiyata daha iyisini bulamadim. Ortalama bir sogutmaya ve kaliteye sahip.
Donanimi ise fiyatina gore gercekten muthis.

Abi forumda birsürü Gaming laptop konuları açtım birkaç model sundum sunduğum modellere değmez diyip bu modeli önerdiler. 15k bütçem var. Aklımda olanlar bunlardı ama vazgeç lenovoyu al dediler https://www.hepsiburada.com/asus-ro...gaza=Bd+Bilgisayar&url_src=and-product-detail
Bu sorunlar butun modellerde olabiliyor. Kronik oldugunu hiç sanmiyorum.

Laptopa gelirsek bu fiyata daha iyisini bulamadim. Ortalama bir sogutmaya ve kaliteye sahip.
Donanimi ise fiyatina gore gercekten muthis.
Abi 165hz ekran r5 5600h 3050ti var daha ne olsun ama işte lenovo olunca diğer popüler markalara göre beni düşündürüyor bir sorun olur mu diye mantıklı mı sizce tercihim?

Abi forumda bir sürü Gaming laptop konuları açtım birkaç model sundum sunduğum modellere değmez deyip bu modeli önerdiler. 15k bütçem var. Aklımda olanlar bunlardı ama vazgeç Lenovo'yu al dediler https://www.hepsiburada.com/asus-ro...gaza=Bd+Bilgisayar&url_src=and-product-detail

Attigin Monster Clevo kasa. Uzak dur. Kalitesiz, isinan bir model.
ASUS'un o modeli iyi ancak Lenovo'ya yaklasamaz.

Abi forumda bir sürü Gaming laptop konuları açtım birkaç model sundum sunduğum modellere değmez deyip bu modeli önerdiler. 15k bütçem var. Aklımda olanlar bunlardı ama vazgeç Lenovo'yu al dediler https://www.hepsiburada.com/asus-ro...gaza=Bd+Bilgisayar&url_src=and-product-detail

Abi 165Hz ekran R5 5600h 3050 Ti var daha ne olsun ama işte Lenovo olunca diğer popüler markalara göre beni düşündürüyor bir sorun olur mu diye mantıklı mı sizce tercihim?

Guzel tercih bence. Bakalim arkadas ne yazacak, sorunlari neymis.

Lenovo Ideapad Gaming 3 bu modeli elinde olan var mı? Hiçbir yerde inceleme videosunu bulamadım. Almayı düşünüyorum Lenovo kalitesi nasıldır? Malzeme kalitesi vs. bilgilendirir misiniz?
Mis gibi laptop güzel fiyat gönül rahatlığı ile al. Ben 1650 modelini kullanıyorum taş gibi.

Attigin Monster Clevo kasa. Uzak dur. Kalitesiz, isinan bir model.

ASUS'un o modeli iyi ancak Lenovo'ya yaklasamaz.
Zaten sorun yaşanan göze batan modeller Monster ve Casper excalibur diye düşünüyorum. Hangi inceleme videosunun altına baksam ya pcden ya da teknik servisinden dert yanıyor. Hiç inceleme videosu vs bulamadığım için endişelerim yoksa sipariş edicektim. Donanımları müthiş
Mis gibi laptop güzel fiyat gönül rahatlığı ile al. Ben 1650 modelini kullanıyorum taş gibi.
Teşekkür ederim malzeme kalitesi nasıl peki hocam

Monster olur neden olmasın Abra'ların belli modelleri var @499337 hocam bir el atsana Abra modellerinden hangisi iyi sorunsuz illaki bir iki vardır.

11.4, 11.5 ve 18 serisinden birkac model. Ama fiyatina uymuyorlar.
Tongfang kasali modeller fena degil yani. Ama bu fiyata Lenovo'dan daha iyisi yok.
Dedigin sorunlar ne? Biraz acar misin?

Monster olur neden olmasın Abra'ların belli modelleri var @499337 hocam bir el atsana Abra modellerinden hangisi iyi sorunsuz illaki bir iki vardır.
@499337
Kötülemek istemiyorum hiçbir markayı. Sadece ilk bilgisayar alışım olucak ve az buz paralar değil yanyana zor görürüm o parayı. Pişman olmak istemiyorum sadece.

Geri
Yukarı