5600M ve RTX2060 arasındaki farklar

Bütçe
12.500

kync03

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Yakın zamanda dizüstü bilgisayar alacağım ve birçok model arasında seçe seçe sadece 2 model kaldı ve bu iki model arasında karar verememekteyim. MSI ve Lenovo'nun modelleri arasında kaldım. MSI laptopta metal kasa ve AMD ekosistemi olduğu için ilgimi çekiyor lakin 5600M, ne kadar performanslı bi' bilgim yok maalesef. Lenovo laptopta, MSI'a göre plastik kasa ve NVIDIA RTX 2060 115W mevcut lakin harman kadron hoparlörler, Dolby vision destekli ekranı olan Lenovo "albeni" diyor sanki. Aşağıya mağaza adreslerini bırakıyorum. Siz hangisini tercih ederdiniz?

Lenovo Legion 5 17.3"

MSI Alpha 15 15.6"

RTX'in tek iyi yanı Ray Tracing. 5600M daha iyi bir tercih olur bence. Yazılımsal anlamda AMD bir tık daha öne geçiyor kartlarda.

Lenovo'da evet plastik kasa var ama ucuz bir kasa değil, onun da kasası gayet güzel. Ucuz olanını alırdım ben.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. MSI'ı seçtim. Newegg.com'dan siparişimi dün oluşturdum lakin hala siparişim, "in processing" yazısı altında onaylanmadı. Son olarak, satın alırken vergiler ile beraber ödedim gümrükte herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?
Düzeltme: Onaylanmasını bekliyorum yanlış anlaşılmasın reddedilmedi.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. MSI'ı seçtim. Newegg.com'dan siparişimi dün oluşturdum lakin hala siparişim, "in processing" yazısı altında onaylanmadı. Son olarak, satın alırken vergiler ile beraber ödedim gümrükte herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?
Para gönderim işlemleriniz onaylanmadığındandır diye düşünüyorum isterseniz yarın müşteri hizmetlerini arayın.

Para gönderim işlemleriniz onaylanmadığındandır diye düşünüyorum isterseniz yarın müşteri hizmetlerini arayın.

Telefonda konuşabileceğim Türkçe müşteri hizmetleri var mı? Ayrıca yanlış anlaşılmasın reddedilmedi, sadece onaylanması bekleniyor. Şeklinde kutucuk mevcut.

Telefonda konuşabileceğim Türkçe müşteri hizmetleri var mı? Ayrıca yanlış anlaşılmasın reddedilmedi, sadece onaylanması bekleniyor. Şeklinde kutucuk mevcut.
Bilmiyorum ki Türkçe hizmeti var mı, deneyin. Olmadı mesajlaşarak konuşur çeviri ile halledersiniz.
Evet reddedilmedi de içiniz rahat olsun diye dedim sonuçta her zaman yurt dışı alışverişi yapmıyoruz.

Bilmiyorum ki Türkçe hizmeti var mı, deneyin. Olmadı mesajlaşarak konuşur çeviri ile halledersiniz.
Evet reddedilmedi de içiniz rahat olsun diye dedim sonuçta her zaman yurt dışı alışverişi yapmıyoruz.

Anlıyorum. Belki hafta içi kabul edilir. Olmaz ise yurt içinden 8GB RAM, 512GB SSD modelini alıp ekstra ram takmayı düşünüyorum. En kötü almam. Her şey için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı