5600X-3060 Ti alınır mı?

Vatan'dan hiçbir şekilde sistem alınmaz bence. @MisakiTaro @RPM hocalarımı davet ediyorum. O bütçede bence çok daha iyi bir sistem ortaya çıkar.

O fiyata alınır mı, alınabilir gibi, ama 3070 sistem toplanabilir.

Toplam 13.066 TL.

Bütçeyi 200 TL arttırabilirseniz anakart olarak şunu alabilirsiniz:

O fiyata alınır mı, alınabilir gibi, ama 3070 sistem toplanabilir.

Toplam 13.066 TL.
200 TL daha verir... :)

@hasimsek iyi günler dilerim paylaştığınız linkteki ürünleri tek tek fırsat kollayıp toplarsanız, 12 bin TL kadar tahmini tutuyor indirim kovalarsanız 11.500 TL en fazla bulabilirsiniz oda kur sabit kalıp yükselmeden indirim yaparsa firmalar.

Sistemde kullanılan ürünlerin hepsi ideal ve stabil parçalardır, ama siz isterseniz hangi çözünürlükte oynamak istediğinizi paylaşın, daha iyi bir sistem değil ama bazı parçalar 13 bin TL içinde kalınarak yükseltilebilir ve kesinlikle bir sıvı soğutucu almanızı tavsiye ederim.

@Batu Z piyasanın üzerinde fiyatlar veriliyor. Ona vereceğim para yerine gider adam akıllı araştırma yapar ve aynı fiyata çok daha performanslı sistem alırım. Ayrıca bu sistemi es geçelim. Diğer sistemlerinde kalitesiz CW ve kernel Power hataları verebilen X-Power PSU'lar kullanılıyor ve en önemli Rampage gibi çöp markalar kullanıyorlar.

Bence yeterli bir sebep. 13000₺'ye 3060 Ti alınabilirken Vatan üzerinden kendimiz toplayınca o fiyata 3070'li bir sistem toplanabiliyor.

Benim için alınmaz senin için alınabilir alırsın. Zaten orada da belirttim bence alınmaz diye.

Piyasanın üzerinde fiyatlar veriliyor.
Ne ne yapılıyor? :D
Ona vereceğim para yerine gider adam akıllı araştırma yapar.
Keşke bu yazıyı yazmadan önce de yapsaydın "adam akıllı" araştırmanı.

Gel seninle bir piyasaya bakalım...

3060 Ti Gaming X Trio kullanılmış. Akakçe üzerinden bakarsak bu kart 6.8K.
1609150368959.png

Lakin bazı yerlerde 6.4K'ya satıldığı olmuş. O halde karta 6.3K diyelim.

İşlemci ve anakart 4.5K tutuyor, toplam fiyatımız da 10.8K oldu. RAM ve SSD 1800 TL tutuyor.

Oldu mu sana 12.6K, kasamız ve PSU'muz? :D

Sistemi adam gibi araştırma yapsan bile uygun fiyata alamıyorsun. Anlaşılan Vatan her daim kazıktır ezberini bozma vakti gelmiş.

@Batu Z çok da haksız değil sistem güzel bir sistem. 3070 tercih edilebilir ama bu onun kötü olduğu anlamına gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı