5600X - 6600 XT için RAM Önerisi

İptal edin mümkünse. Fiyatını zerre hak etmiyor aldığınız ürün.

Yanlış anlamışım. Aldığınız ürün iyi.
Bu teamforce u bende gördüm. Aslında fiyat olarak fazla fark yok bunu mu alsam diye bile düşündüm. Ama şu an corsair aldım ve yeter ya markada iyi ve kaliteli. Bellekler şimdi geldi. @494722 . Bellekleri taktım biosta 2133 mhz gözüküyordu. Sonra ordan xmp disabled iken xmp profile 1 yaptım. profile 2 de aynıydı. şu an 3600 gözüküyor. Yaptığım işlem normal dime? Yanlış bir şey yapmamışımdır umarım.

Bu teamforce u bende gördüm. Aslında fiyat olarak fazla fark yok bunu mu alsam diye bile düşündüm. Ama şu an corsair aldım ve yeter ya markada iyi ve kaliteli. Bellekler şimdi geldi. @494722 . Bellekleri taktım biosta 2133 mhz gözüküyordu. Sonra ordan xmp disabled iken xmp profile 1 yaptım. profile 2 de aynıydı. şu an 3600 gözüküyor. Yaptığım işlem normal dime? Yanlış bir şey yapmamışımdır umarım.
Normal hocam cpu z indirip frekansları ve cl değerlerini kontrol edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Bu teamforce u bende gördüm. Aslında fiyat olarak fazla fark yok bunu mu alsam diye bile düşündüm. Ama şu an Corsair aldım ve yeter ya markada iyi ve kaliteli. Bellekler şimdi geldi. @494722. Bellekleri taktım BIOS'ta 2133 MHz gözüküyordu. Sonra oradan XMP disabled iken XMP profile 1 yaptım. Profile 2 de aynıydı. Şu an 3600 gözüküyor. Yaptığım işlem normal dime? Yanlış bir şey yapmamışımdır umarım.

Manuel OC yerine XMP açtığınız için sorun olması çok düşük bir ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı