5600X için 200 300 TL soğutucu önerisi

YamaçRewind

Hectopat
Valorant oynarken 87 derece görüyorum Max. Stok soğutucu ve OC siz kullanıyorum yapmayı da düşünmüyorum. 200 300 TL bandında soğutucu önerir misiniz? Kasamda 4 tane fan var 1200M MidT ATX.

önceki mesajlarda önerilenler de iyi hangisi uygunsa alabilirsiniz. fakat snowman t6 vb. montaj kiti bile olmayan sadece mandalla monte edilen soğutucuları tavsiye etmem öneren olursa sonradan diye yazıyorum. t5 modeli var mesela o fena durmuyor gibi fakat yine de çok pahalı markasız bir ürün için. bu önerilenler varken gereksiz kalıyor.

ikinci el düşünürseniz de reeven hans da satılıyor 150-180 TL civarına.

Önceki mesajlarda önerilenler de iyi hangisi uygunsa alabilirsiniz. Fakat Snowman t6 vb. montaj kiti bile olmayan sadece mandalla monte edilen soğutucuları tavsiye etmem öneren olursa sonradan diye yazıyorum. T5 modeli var mesela o fena durmuyor gibi fakat yine de çok pahalı markasız bir ürün için. Bu önerilenler varken gereksiz kalıyor.

İkinci el düşünürseniz de reeven hans da satılıyor 150-180 TL civarına.

Attigin soğutucu işimi görür mü 70 derecelere düşer mi kasamda pek havadar değil ama onu değiştiremem. Yayın falan açacağım.

300 TL'yi aşamıyorsan;

B450M Pro M.2 V2 anakarta uyumlu mudur bu soğutucu R5 5600X ile 70 derecelerde takılır mı yük altındayken. 8 GB RAM Ballistix.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı