5600X için sıvı soğutucusu önerisi

rw3tgi

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Satış Danışmanı
Herkese iyi forumlar.
Ekonomik sebeplerden dolayı parça parça sistemi yükseltebildim. Şu an öncelikli eksiğim sıvı soğutucu. 5600X kullandığım için çift fanlı bir soğutucu işimi görecektir. Fakat kasayı ROG Helios white edt. Aldığım için yine beyaz bir sıvı soğutucu istiyorum. Sizin önerileriniz nelerdir? Ben Corsair ve ASUS ROG arasında kaldım. Fakat yakın fiyatlarda olup da daha iyi performans verecek ürünlerin rengine önem vermeden tercih edebilirim. Fikirlere ve önerilere açığım, şimdiden teşekkürler.

Lian Li Galahad 360 alın, çok iyi bir soğutucu. Sizin düşündüğünüz Rog ve Corsair soğutucuların ikisi de ederinden 2 kat pahalı. Asus Rog Helios kasaya 240mm sıvı soğutma çok kötü gözükür zaten.

Ben 120mm ile overclocklu kullanıyorum. Adam burada 360mm öneriyor. Bu arada anakartınızın modeli ne? VRM'e göre soğutucu önereceğim. Çünkü o frekanslara çıkamıyorsa pahalı soğutucu almanın anlamı yok.

Ben 120mm ile overclocklu kullanıyorum. Adam burada 360mm öneriyor. Bu arada anakartınızın modeli ne? VRM'e göre soğutucu önereceğim. Çünkü o frekanslara çıkamıyorsa pahalı soğutucu almanın anlamı yok.
Biraz geç dönebildim kusura bakmayın. Anakart modelim Asus Rog Strix B550-F Gaming Wifi modeli

Geri
Yukarı